Aktualności
21-08-2014
 
Zapraszamy uczniów na zajęcia wakacyjne prowadzone w ramach Programu "PROJEKTOR - wolontariat studencki" w dniach 25-29 sierpnia 2014 r. w godz. 9-13.
Planowany przebieg zajęć:
czytaj więcej

W dniu 27 czerwca 2014 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014.
czytaj więcej

Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Misiach serdecznie zaprasza Rodziców na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 w dniu 27 czerwca 2014 r. o godz. 9.30.
czytaj więcej

Ledwie przebrzmiały echa zabawy po Dniu Dziecka i Sportu, a już na boisku przy Publicznej Szkole Podstawowej w Misiach rozpoczęły się przygotowania do hucznej imprezy plenerowej z okazji Festynu Rodzinnego. Odbył się on 15 czerwca.
czytaj więcej

Pobyt na szkole przetrwania w Serpelicach cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nim aż 53 uczniów z naszej szkoły. Pogoda i humory dopisywały, nie było ani za zimno ,ani za gorąco ale bardzo wesoło.
czytaj więcej

czytaj więcej

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Dyrektor E. Siłuch i nauczycieli p.: D. Drelowiec, D. Matejek, B. Jędruchniewicz, J. Szkołuta, B. Trościańczyk, J. Siłucha uczestniczyli w Pikniku Naukowym, zorganizowanym w tym roku pod hasłem „Czas”.
czytaj więcej

2 czerwca 2014 r.w naszej szkole odbyły się dwie imprezy: Gminny Turniej Szachowy i Szkolny Dzień Sportu.
czytaj więcej

Dnia 29 maja 2014 r uczniowie klas IV zebranych w kółku teatralnym z języka angielskiego pod kierunkiem p. Urszuli Izdebskiej zaprosili całą społeczność szkolną na przedstawienie pt. ‘ The Perfect Pizza’.
czytaj więcej

23 maja 2014 r. obchodziliśmy kolejną rocznicę urodzin Marii Konopnickiej naszej Patronki.
czytaj więcej

Aby przybliżyć naszym uczniom język angielski, a także by zachęcić ich do nauki nowych słówek uczniowie klas IV-VI pod kierunkiem nauczycielki p. Urszuli Izdebskiej przygotowują cykliczne projekty językowo- plastyczne w formie makiet 3 D lub plakatów dotyczących różnej tematyki: ‘ Halloween’, ‘ Merry Christmas’, ‘ Occupations’, ‘My house’, ‘ On a farm’, ‘ Freaky monster’, itp.
czytaj więcej

13 maja 2014 r. uczniowie klas I-III pod opieką p. Doroty Drelowiec, p. Małgorzaty Nowak, p. Marianny Szkołut i p. Joanny Jędruchniewicz uczestniczyli w wycieczce przyrodniczo-krajoznawczej do Białowieży.
czytaj więcej

W IX Gminnym Konkursie Językowym pod hasłem ”Czy znasz język ojczysty?” który odbył się 8 maja 2014 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Tłuśćcu uczennica klasy trzeciej Zuzanna Chmielewska w grupie kl. 2-3 zajęła I miejsce, w grupie kl. 4-6 uczeń klasy VIa Łukasz Łukasiewicz zajął III miejsce.
Gratulujemy!
czytaj więcej

Uczennica klasy IVa Milena Męczyńska zajęła III miejsce w XIV Gminnym Konkursie Plastycznym "Kartka Wielkanocna 2014" w kategorii klas IV-VI. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Tuliłowie.
GRATULUJEMY!
czytaj więcej

Pod tym tytułem w dniu 7 maja 2014 r. drugoklasiści pod kierunkiem p.Joanny Jęduchniewicz zaprezentowali społeczności szkolnej inscenizację promującą bezpieczne postawy i zachowania.
czytaj więcej

Reprezentacja naszej szkoły w dniu 6 maja 2014 r. wzięła udział w eliminacjach gminnych Konkursu Recytatorskiego zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Szkole Podstawowej w Rzeczycy.
czytaj więcej

25 kwietnia 2014 r. w Szkole Podstawowej w Tłuśćcu odbyły się gminne eliminacje Konkursu Wiedzy Prewencyjnej„Jestem bezpieczny”. W zmaganiach wzięła udział trójka uczestników z naszej szkoły: Łukasz Łukasiewicz, Marta Głuchowska oraz Giulia Frąckiewicz.
czytaj więcej

Uczniowie naszej szkoły w dniu 26.04.2014 r. wzięli udział w turnieju szachowym zorganizowanym przez Lubelski Związek Szachowy w ramach realizowanego projektu "Edukacja poprzez szachy w szkole".
czytaj więcej

Pod takim hasłem obchodziliśmy w tym roku „Dzień Ziemi”. W trakcie apelu przygotowanego przez klasę Va pod kierunkiem p. Bożeny Trościańczyk dowiedzieliśmy się jak duży wpływ na najbliższe środowisko a także całą planetę ma każdy z nas.
czytaj więcej

Wtorek 15 kwietnia 2014 r. był dla 40 uczniów z naszej szkoły kolejnym dniem pełnym atrakcji. Jeszcze słońce nie zdążyło przetrzeć zaspanych oczu kiedy wyruszyliśmy na wyprawę do Puław, by tam uczestniczyć w ogólnopolskim półfinale konkursu organizowanego pod patronatem WOŚP ,, Ratujemy i uczymy ratować”.
czytaj więcej

znalezionych: 256 na 13 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Serpelice 11-12.06.2014