Aktualności
29-05-2017
 
Festyn Rodzinny w naszej szkole organizujemy od 2010 roku. Ma on na celu umożliwienie wzajemnego poznania się i integrację rodzin z okolicznych miejscowości.
czytaj więcej

23 maja 2017r. w naszej szkole odbył się XIX Gminny Konkurs Recytatorski Utworów Marii Konopnickiej. Motywem przewodnim, w prezentowanych przez uczestników wierszach, były dziecięce radości i smutki.
czytaj więcej

18 maja 2017 r. uczniowie z klasy I, IIA i IIB pod opieką p. M. Nowak, p. D. Matejek, p. D. Drelowiec, p. J. Jędruchniewicz pojechali na wycieczkę do Warszawy.
czytaj więcej

W maju tradycyjnie obchodzimy święto książki, znane jako Dni Oświaty Książki i Prasy. Z tej okazji w naszej szkole odbyło się przedstawienie przygotowane przez uczniów klas IIa, IIb i IIIa pod kierunkiem wychowawczyń: Doroty Matejek, Joanny Jędruchniewicz i Marianny Szkołut.
czytaj więcej

czytaj więcej

W dniu 28 maja 2017 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
czytaj więcej

Z okazji obchodów Dnia Ziemi 24.04.2017 r. w naszej szkole zrobiło się bardzo ekologicznie.
czytaj więcej

28.03.2017r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Tuliłowie odbył się III Międzygminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej YOU CAN SING. Wzięło w nim udział 8 uczennic naszej szkoły.
czytaj więcej

Zanim cała społeczność uczniowska - jak obyczaj każe - hucznie powita wiosnę 21 marca, nasi najmłodsi uczniowie - pierwszo i drugoklasiści pracujący w grupie teatralnej pod opieką p.Małgorzaty Nowak, postanowili w poniedziałek 20 marca 2017 r. uroczyście pożegnać zimę.
czytaj więcej

Przedszkolaki brały udział w Gminnym Konkursie Plastycznym "Mój przyjaciel Bałwan"zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Kożuszkach.
czytaj więcej

W sobotę 4 marca 2017 r. został rozegrany trzeci turniej z cyklu Bialskiej Ligi Szachowej. Po turniejach w Rokitnie i Międzyrzecu Podlaskim nasi szachiści wybrali się do Terespola.
czytaj więcej

Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszej szkole taki bal dla przedszkolaków odbył się 22 lutego 2017 r.
czytaj więcej

Kiedy za oknem plucha i mocno dmucha warto zagospodarować czas każdego malucha. Z takiego założenia wyszły wychowawczynie klas 0-2, które 20 lutego 2017 roku zorganizowały uczniom naszej szkoły wycieczkę do kina i na salę zabaw Maluch w Siedlcach.
czytaj więcej

Babcia i Dziadek to kochane osoby. To wielkie skarby dla swoich wnuków. Jak co roku przedszkolaki wraz z wychowawczyniami i rodzicami przygotowały piękną uroczystość, która odbyła się 10 lutego 2017 r.
czytaj więcej

52 uczestników wzięło udział w VII już edycji Charytatywnego Turnieju Tenisa Stołowego, który tradycyjnie odbył się w Szkole Podstawowej w Misiach 21 stycznia 2017r.
czytaj więcej

Pod poniższym linkiem znajduje się list Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców. Zachęcamy do zapoznania się.
https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/list-ministra-edukacji-narodowej-do-rodzicow.html
czytaj więcej

czytaj więcej

czytaj więcej

czytaj więcej

czytaj więcej

znalezionych: 463 na 24 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Festyn Rodzinny 28.05.2017