Aktualności
13-12-2018
 
18 grudnia 2018 r. zapraszamy wszystkich przyjaciół naszej szkoły na Jubileusz 100-lecia jej istnienia, a także na Odsłonięcie Pomnika Wdzięczności na 100-lecie Niepodległości.

6 grudnia 2018 roku w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbył się Finał Wojewódzkiego Konkursu ,,Moda na odblaski", do którego zakwalifikowały się 32 drużyny, wyłonione podczas eliminacji powiatowych.

Mikołajkowy prezent w postaci wyjazdu do Siedlec otrzymały dzieci z klas 3 oraz 1.


W dniu 29 listopada 2018r. w naszej szkole odbyły się Zabawy Andrzejkowe.


25 listopada na całym świecie obchodzi się „Dzień Pluszowego Misia”. W naszej szkole po raz pierwszy obchodziliśmy to święto. Wszyscy wiemy, że dzieci uwielbiają pluszaki, dlatego też chętnie włączyły się w to świętowanie.

Już od kilku lat do naszej szkolnej tradycji wprowadziliśmy Dzień z pieśnią patriotyczną. Dzień, który obchodzimy uroczyście, śpiewając pieśni i piosenki tematycznie związane z historią naszego kraju.

W piątek 23.11.2018r. drużyna z naszej szkoły w składzie: Lena Augustyniuk, Kinga Banasiuk, Maja Duda, Zuzanna Pietruszka, Natalia Pawluczyk, Nikola Adamowicz, Amelia Kasianiuk i Maja Pińczuk pod opieką Pań: Urszuli Karwowskiej i Natalii Puszkarskiej rywalizowały z 10 drużynami z powiaty bialskiego w konkursie "Moda na odblaski".

W naszej szkole już od kilku lat organizujemy ,,Witaminowy Dzień", podczas którego przedszkolacy przypominają wszystkim,jak ważne jest spożywanie warzyw i owoców.

Dzisiaj odwiedziła nas Pani z Gminnej Biblioteki Publicznej, która umiliła czas przedszkolakom czytając książeczkę pt. ,,Zaczarowany most". Uczniów klas I-III pani Magdalena zachęcała do czytania książek i odwiedzania biblioteki, a także przeczytała im bajkę ,,Sentymentalny wilk”. Za wizytę bardzo dziękujemy:)

Wczoraj 15 listopada 34 uczniów z naszej szkoły, pod opieką p. Edyty Augustyniuk, p. Ani Złotkowskiej i p.Marty Zachariasz, pojechało na wycieczkę do Warszawy.

Dnia 13 listopada 2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Międzyrzecu Podlaskim.

Dziś w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Rozpoczęliśmy o godzinie 11.11 odśpiewaniem czterech zwrotek hymnu narodowego.

Nie od dziś wiadomo jak wielką rolę w naszym życiu odgrywają zmysły, pozwalają człowiekowi odczuwać i odbierać bodźce płynące z zewnątrz. Dzięki zmysłom dzieci poznają świat, nawiązują z nim kontakt i wypróbowują jego właściwości.

Kiedy jesień jest łaskawsza niż przypuszczaliśmy należy to niezawodnie wykorzystać. Jak wykorzystać? Atrakcyjnie, aktywnie i wesoło! Najlepszą okazją jest oczywiście wycieczka. A dokładnie wycieczka do naszej stolicy, skąd przesłaliśmy wszystkim pozdrowienia na facebooku jeszcze zanim wróciliśmy do domu.

Pasowanie na ucznia to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego dziecka, dlatego dzisiejsze święto miało wyjątkowo podniosły, a zarazem radosny charakter.

18.10.2018 r. uczniowie klas czwartych pod opieką wychowawczyń: p.Urszuli Kuźmicz i p.Doroty Matejek wzięli udział we wspólnym ognisku.

Dzień Edukacji Narodowej – potocznie zwany Dniem Nauczyciela - to dzień szczególny - święto polskiej szkoły, święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi oraz tych, którzy szkoły prowadzą i sprawują nad nimi nadzór.

Dnia 10.10.2018r. w Sworach został zorganizowany Finał Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Kowalczyk, Dominik Muszyński i Mateusz Łukasiewicz.

znalezionych: 607 na 31 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Dzień z pieśnią patriotyczną