Aktualności
29-11-2014
 
Piosenka sposobem na naukę języka, czemu nie?!
Entuzjaści śpiewu i tańca mieli okazję do wspólnej zabawy i sprawdzenia swoich umiejętności lingwistyczno-wokalnych podczas konkursu piosenki angielskiej ‘The voice in English’, który odbył się dnia 21 listopada pod kierunkiem p. U. Izdebskiej.
czytaj więcej

Realizacja zadania „Poznaj, szanuj, chroń” w ramach projektu ekologicznego pod hasłem „Na ratunek Ziemi” rozpoczęła się od wycieczek rowerowych i pieszych, podczas których uczniowie klas IV-VI pod opieką nauczycieli: J. Szkołuta i B. Trościańczyk gromadzili dokumentację fotograficzną stanu środowiska na naszym terenie, spotkali się pracownikiem Nadleśnictwa Miedzyrzec Podlaski w celu uzyskania informacji o bogactwie lasów naszego terenu.
czytaj więcej

Trwa realizacja projektu ekologicznego dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pod hasłem „Na ratunek Ziemi”.
czytaj więcej

20 listopada 2014 uczniowie klas 4-6 pod opieką pań: E. Siłuch, M.Wedziuk i D. Matejek wyjeżdżali do Międzyrzeca Podlaskiego na spektakl teatralny przygotowany przez Narodowy Teatr Edukacji pt. ,, Ten obcy”.
czytaj więcej

W czwartek 20 listopada 2014 r., dwoje uczniów z naszej szkoły rywalizowało z najlepszymi zawodniczkami i zawodnikami z powiatów: radzyńskiego, parczewskiego, łukowskiego, bialskiego oraz miasta Biała Podlaska w Finale Rejonu Bialskopodlaskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym.
czytaj więcej

W ramach podsumowania projektu ekologicznego „Na ratunek Ziemi” dnia 12 listopada 2014 r. liczna grupa uczniów klas IV, V i VI naszej szkoły pod opieką pań: B.Trościańczyk, B. Jędruchniewicz i U. Izdebskiej odwiedziła najstarszy park narodowy w Polsce- Białowieski Park Narodowy.
czytaj więcej

Słowo patriota brzmi dumnie – tak mogą określić siebie uczniowie i rodzice uczniów naszej szkoły tj. Oliwia Jędruchniewicz, Amelia Kalinka, Dominika Szmytko, Wiktoria Modrzewska, Giulia Frąckiewicz oraz Eryk Drelowiec i Dawid Oksiuta, którzy poświęcili swój czas by uczestniczyć w uroczystych obchodach Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
czytaj więcej

Uczniowie klas trzecich w okresie od września do listopada 2014 r. korzystali z bezpłatnych zajęć nauki pływania w ramach projektu "Umiem pływać" realizowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Międzyrzec Podlaski.
czytaj więcej

W mistrzostwach powiatu bialskiego w indywidualnym tenisie stołowym, które odbyły się 5 listopada w Sworach - bezkonkurencyjni byli uczniowie naszej szkoły: Gabriela Grzeszyk i Mateusz Łukasiewicz, zdobywając pierwsze miejsca w swoich kategoriach.
czytaj więcej

30 października w Szkole Podstawowej w Misiach odbyły się eliminacje międzygminne w Indywidualnym Tenisie Stołowych Dziewcząt i Chłopców.
czytaj więcej

30 października 2014 r. odbył się w naszej szkole kolejny konkurs pięknego opowiadania , określanego w dawnej polszczyźnie jako krasomówstwo.
czytaj więcej

Czy to co widzimy istnieje naprawdę? Czy magia i iluzja są tym samym zjawiskiem?
czytaj więcej

Szkoła Podstawowa w Misiach ma wyjątkowego nauczyciela - to p.Bożena Trościańczyk, która została wyróżniona Medalem Komisji Edukacji Narodowej.
czytaj więcej

Pod takim hasłem przebiegały tegoroczne obchody Święta Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole, które odbyły się 17 października 2014.
czytaj więcej

16 października 2014 r. uczniowie klasy IV oraz VIa i VIb wzięli udział w wycieczce do Siedlec zorganizowanej przez księdza Michała Wawerskiego. Opiekunami wycieczki byli: Barbara Jędruchniewicz, Łukasz Męczyński i Jerzy Szkołut. Czas spędzony na wycieczce był wspaniałą odskocznią od trudów pracy i nauki.
czytaj więcej

Dzień 20 października 2014 roku to ważna data w życiu naszej szkoły. Tego dnia do grona społeczności uczniowskiej zostało przyjętych 30 uczniów klas pierwszych.
czytaj więcej

15 pażdziernika 2014 r. we współpracy z Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą w Międzyrzecu Podlaskim przeprowadziliśmy w szkole trening próbnej ewakuacji.
czytaj więcej

9 października 2014r., w Berezie odbył się rodzinny piknik ekologiczny. Organizatorzy chcieli w ten sposób połączyć dobrą zabawę z wiedzą ekologiczną, przypomnieć wszystkim o obowiązku opieki nad naszą Ziemią i jej darami, ponieważ największym zagrożeniem dla przyrody są nie tyle ludzie, co ludzka niewiedza i nieświadomość skutków działania.
czytaj więcej

Piątkowy poranek 3 października 2014 roku powitał 40 uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycieli: p.Bożeny Trościańczyk,p. Urszuli Izdebskiej, p.Doroty Matejek i p.Jana Siłucha piękną słoneczną pogodą i rześkim jesiennym powietrzem idealnym na rozpoczęcie podróży do Warszawy.
czytaj więcej

W tym roku w sposób szczególny postanowiliśmy w naszej szkole uczcić Europejski Dzień Języków Obcych pod hasłem „ Kultura i Symbole Wielkiej Brytanii”.
czytaj więcej

znalezionych: 282 na 15 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>

Ostatnio dodana Galeria

Ślubowanie Strzakły 23.10.2014
Copyright © 2008-2010 sp.misie.org.pl