Aktualności
01-02-2015
 
Tegoroczne ferie zimowe potrwają od 2 do 13 lutego 2015 roku. Jak co roku nasza szkoła w pierwszym tygodniu, w godzinach 9.00- 13.00 organizuje zajęcia dla uczniów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
czytaj więcej

czytaj więcej

Jak co roku, tak i tym razem dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych zaprosiły swoje Babcie i swoich Dziadków w dniu 21 stycznia 2015 r. do szkoły. Dzień Babci i Dziadka to szczególe dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to co od nich otrzymujemy. Dlatego dzieci wraz z wychowawczyniami zorganizowały uroczystość pod hasłem: „Z serca życzenia składamy…”, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie. Z tej okazji dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły babciom i dziadkom upominki, po czym goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, kawę i herbatę, przygotowane przez rodziców.
czytaj więcej

10 stycznia 2015 r. w sali sportowej naszej szkoły rozegrany został IV Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego.
czytaj więcej

czytaj więcej

czytaj więcej

04 grudnia 2014 r. pierwszoklasiści otrzymali połowę prezentu od Mikołaja, który w tym roku był dla nich bardzo hojny. Uczniowie z opiekunami wybrali się do sali zabaw w Łukowie.
czytaj więcej

czytaj więcej

7 grudnia 2014 roku w Puławskim Parku Naukowo- Technologicznym odbył się Lubelski Turniej Wojewódzki GRAND PRIX w SZACHACH dla dzieci i młodzieży.
czytaj więcej

Od października do grudnia 2014 r.w naszej szkole realizowany był projekt ekologiczny „Na Ratunek Ziemi”, współfinansowany przez WFOŚ i GW. Koordynatorem projektu była p. Bożena Trościańczyk.
czytaj więcej

Uczniowie klas I – III w ramach projektu „Na ratunek Ziemi” uczestniczyli w zajęciach warsztatowych prowadzonych po kierunkiem p. D. Drelowiec, p. M. Szkolut, p. Małgorzaty Nowak, i p. J. Jędruchniewicz.
czytaj więcej

Dzień 26. 11. 2014 r. uczniowie z klas II i III spędzili w Multicentrum w Białej Podlaskiej. Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu ekologicznego realizowanego obecnie w naszej szkole.
czytaj więcej

Piosenka sposobem na naukę języka, czemu nie?!
Entuzjaści śpiewu i tańca mieli okazję do wspólnej zabawy i sprawdzenia swoich umiejętności lingwistyczno-wokalnych podczas konkursu piosenki angielskiej ‘The voice in English’, który odbył się dnia 21 listopada pod kierunkiem p. U. Izdebskiej.
czytaj więcej

Realizacja zadania „Poznaj, szanuj, chroń” w ramach projektu ekologicznego pod hasłem „Na ratunek Ziemi” rozpoczęła się od wycieczek rowerowych i pieszych, podczas których uczniowie klas IV-VI pod opieką nauczycieli: J. Szkołuta i B. Trościańczyk gromadzili dokumentację fotograficzną stanu środowiska na naszym terenie, spotkali się pracownikiem Nadleśnictwa Miedzyrzec Podlaski w celu uzyskania informacji o bogactwie lasów naszego terenu.
czytaj więcej

Trwa realizacja projektu ekologicznego dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pod hasłem „Na ratunek Ziemi”.
czytaj więcej

20 listopada 2014 uczniowie klas 4-6 pod opieką pań: E. Siłuch, M.Wedziuk i D. Matejek wyjeżdżali do Międzyrzeca Podlaskiego na spektakl teatralny przygotowany przez Narodowy Teatr Edukacji pt. ,, Ten obcy”.
czytaj więcej

W czwartek 20 listopada 2014 r., dwoje uczniów z naszej szkoły rywalizowało z najlepszymi zawodniczkami i zawodnikami z powiatów: radzyńskiego, parczewskiego, łukowskiego, bialskiego oraz miasta Biała Podlaska w Finale Rejonu Bialskopodlaskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym.
czytaj więcej

W ramach podsumowania projektu ekologicznego „Na ratunek Ziemi” dnia 12 listopada 2014 r. liczna grupa uczniów klas IV, V i VI naszej szkoły pod opieką pań: B.Trościańczyk, B. Jędruchniewicz i U. Izdebskiej odwiedziła najstarszy park narodowy w Polsce- Białowieski Park Narodowy.
czytaj więcej

Słowo patriota brzmi dumnie – tak mogą określić siebie uczniowie i rodzice uczniów naszej szkoły tj. Oliwia Jędruchniewicz, Amelia Kalinka, Dominika Szmytko, Wiktoria Modrzewska, Giulia Frąckiewicz oraz Eryk Drelowiec i Dawid Oksiuta, którzy poświęcili swój czas by uczestniczyć w uroczystych obchodach Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
czytaj więcej

Uczniowie klas trzecich w okresie od września do listopada 2014 r. korzystali z bezpłatnych zajęć nauki pływania w ramach projektu "Umiem pływać" realizowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Międzyrzec Podlaski.
czytaj więcej

znalezionych: 294 na 15 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>

Ostatnio dodana Galeria

Spotkanie opłatkowe 19.12.2014
Copyright © 2008-2010 sp.misie.org.pl