Aktualności
05-03-2015
 
ZASADY REKRUTACJI DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH:
I. Zasady ogólne:
Zapisy do oddziałów przedszkolnych odbędą się w dniach 02-31 marca 2015 r. Wnioski można pobierać i składać w sekretariacie szkoły, codziennie w godzinach 8-14.
1. Rekrutacja na rok szkolny 2015/2016 odbywa się na podstawie złożonego wypełnionego wniosku.
2. System rekrutacji oparty jest o jednolite kryteria naboru.
3. Do oddziałów przedszkolnych dzieci zapisywane są jeden raz, na cały etap edukacji przedszkolnej. W kolejnych latach rodzice składają jedynie deklaracje dot. kontynuowania edukacji przedszkolnej.
4. Dane osobowe kandydatów zgromadzone w celach postępowania rekrutacyjnego oraz dokumentacja postępowania rekrutacyjnego są przechowywane nie dłużej niż do końca okresu, w którym dziecko korzysta z wychowania przedszkolnego w danym oddziale przedszkolnym.
czytaj więcej

Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się większym, niż dotychczas zaangażowaniem uczniów. Do konkursu wybrano prawie 50 zeszytów, które ubiegały się o to zaszczytne miano zarówno w kasach I-III, jak i IV-VI.
czytaj więcej

W czwartek 28 lutego 2015 r w Szkole Podstawowej w Misiach odbył się Gminny Turniej w Piłkę Ręczną Chłopców. W Rozgrywkach uczestniczyły reprezentacje szkół z Halas, Tuliłowa, Rogoźnicy i Miś.
czytaj więcej

11 lutego 2015 r. w Centrum Konferencyjnym Kopernik w Warszawie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca 10 lat programu „PROJEKTOR - wolontariat studencki”.
czytaj więcej

Lato kochamy, na wiosnę zawsze czekamy, jesień to pora urokliwa a bez zimy smutno bywa . Do Miś jak do tej pory zima zajrzała tylko na chwilę dlatego postanowiliśmy jej poszukać.
czytaj więcej

czytaj więcej

W sobotę 30 stycznia 2015 roku naszą szkołę odwiedzili goście z Litwy. Byli to nauczyciele i pracownicy polskiego Katolickiego Progimnazjum imienia Jana Pawła II w Wilnie.
czytaj więcej

Tegoroczne ferie zimowe potrwają od 2 do 13 lutego 2015 roku. Jak co roku nasza szkoła w pierwszym tygodniu, w godzinach 9.00- 13.00 organizuje zajęcia dla uczniów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
czytaj więcej

czytaj więcej

Jak co roku, tak i tym razem dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych zaprosiły swoje Babcie i swoich Dziadków w dniu 21 stycznia 2015 r. do szkoły. Dzień Babci i Dziadka to szczególe dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to co od nich otrzymujemy. Dlatego dzieci wraz z wychowawczyniami zorganizowały uroczystość pod hasłem: „Z serca życzenia składamy…”, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie. Z tej okazji dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły babciom i dziadkom upominki, po czym goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, kawę i herbatę, przygotowane przez rodziców.
czytaj więcej

10 stycznia 2015 r. w sali sportowej naszej szkoły rozegrany został IV Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego.
czytaj więcej

czytaj więcej

czytaj więcej

04 grudnia 2014 r. pierwszoklasiści otrzymali połowę prezentu od Mikołaja, który w tym roku był dla nich bardzo hojny. Uczniowie z opiekunami wybrali się do sali zabaw w Łukowie.
czytaj więcej

czytaj więcej

7 grudnia 2014 roku w Puławskim Parku Naukowo- Technologicznym odbył się Lubelski Turniej Wojewódzki GRAND PRIX w SZACHACH dla dzieci i młodzieży.
czytaj więcej

Od października do grudnia 2014 r.w naszej szkole realizowany był projekt ekologiczny „Na Ratunek Ziemi”, współfinansowany przez WFOŚ i GW. Koordynatorem projektu była p. Bożena Trościańczyk.
czytaj więcej

Uczniowie klas I – III w ramach projektu „Na ratunek Ziemi” uczestniczyli w zajęciach warsztatowych prowadzonych po kierunkiem p. D. Drelowiec, p. M. Szkolut, p. Małgorzaty Nowak, i p. J. Jędruchniewicz.
czytaj więcej

Dzień 26. 11. 2014 r. uczniowie z klas II i III spędzili w Multicentrum w Białej Podlaskiej. Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu ekologicznego realizowanego obecnie w naszej szkole.
czytaj więcej

Piosenka sposobem na naukę języka, czemu nie?!
Entuzjaści śpiewu i tańca mieli okazję do wspólnej zabawy i sprawdzenia swoich umiejętności lingwistyczno-wokalnych podczas konkursu piosenki angielskiej ‘The voice in English’, który odbył się dnia 21 listopada pod kierunkiem p. U. Izdebskiej.
czytaj więcej

znalezionych: 301 na 16 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>

Ostatnio dodana Galeria

Choinka Noworoczna 01.02.2015