Aktualności
28-04-2015
 
W ramach projektu ekologicznego realizowanego we współpracy z Urzędem Gminy Międzyrzec Podlaski oraz Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej odbyły się w naszej szkole kolejne zajęcia pod hasłem „Heca z pieca czyli mój przyjaciel Glina”.
czytaj więcej

czytaj więcej

Wiosna to czas radości, nadziei i budzącej się z zimowego snu przyrody. Z jej nadejścia cieszą się wszyscy. 20 marca w naszej szkole wesoło i z humorem obchodziliśmy powitanie wiosny.
czytaj więcej

W dniu 10.03.2015r. odbyły się w naszej szkole Warsztaty Plecionkarskie z Wikliny Papierowej pod hasłem "Drugie życie starej gazety". Uczniowie wyczarowywali ze starych gazet piękne przedmioty użytkowe pod okiem specjalistów z Fundacji Kreacji i Magii Rąk w Białej Podlaskiej.
czytaj więcej

W piątek 13 marca 2015r. w naszej szkole odbyły się Eliminacje Gminne w Piłkę Ręczną Dziewcząt. Udział w turnieju wzięły drużyny z 5 szkół podstawowych z terenu Gminy Międzyrzec Podlaski.
czytaj więcej

Laureaci szkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej w Misiach zmierzyli się z utalentowanymi wokalistami z całej gminy podczas Gminnego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej, który odbył się 10 marca 2015 r. w Tuliłowie.
czytaj więcej

ZASADY REKRUTACJI DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH:
I. Zasady ogólne:
Zapisy do oddziałów przedszkolnych odbędą się w dniach 02-31 marca 2015 r. Wnioski można pobierać i składać w sekretariacie szkoły, codziennie w godzinach 8-14.
1. Rekrutacja na rok szkolny 2015/2016 odbywa się na podstawie złożonego wypełnionego wniosku.
2. System rekrutacji oparty jest o jednolite kryteria naboru.
3. Do oddziałów przedszkolnych dzieci zapisywane są jeden raz, na cały etap edukacji przedszkolnej. W kolejnych latach rodzice składają jedynie deklaracje dot. kontynuowania edukacji przedszkolnej.
4. Dane osobowe kandydatów zgromadzone w celach postępowania rekrutacyjnego oraz dokumentacja postępowania rekrutacyjnego są przechowywane nie dłużej niż do końca okresu, w którym dziecko korzysta z wychowania przedszkolnego w danym oddziale przedszkolnym.
czytaj więcej

Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się większym, niż dotychczas zaangażowaniem uczniów. Do konkursu wybrano prawie 50 zeszytów, które ubiegały się o to zaszczytne miano zarówno w kasach I-III, jak i IV-VI.
czytaj więcej

W czwartek 28 lutego 2015 r w Szkole Podstawowej w Misiach odbył się Gminny Turniej w Piłkę Ręczną Chłopców. W Rozgrywkach uczestniczyły reprezentacje szkół z Halas, Tuliłowa, Rogoźnicy i Miś.
czytaj więcej

11 lutego 2015 r. w Centrum Konferencyjnym Kopernik w Warszawie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca 10 lat programu „PROJEKTOR - wolontariat studencki”.
czytaj więcej

Lato kochamy, na wiosnę zawsze czekamy, jesień to pora urokliwa a bez zimy smutno bywa . Do Miś jak do tej pory zima zajrzała tylko na chwilę dlatego postanowiliśmy jej poszukać.
czytaj więcej

czytaj więcej

W sobotę 30 stycznia 2015 roku naszą szkołę odwiedzili goście z Litwy. Byli to nauczyciele i pracownicy polskiego Katolickiego Progimnazjum imienia Jana Pawła II w Wilnie.
czytaj więcej

Tegoroczne ferie zimowe potrwają od 2 do 13 lutego 2015 roku. Jak co roku nasza szkoła w pierwszym tygodniu, w godzinach 9.00- 13.00 organizuje zajęcia dla uczniów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
czytaj więcej

czytaj więcej

Jak co roku, tak i tym razem dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych zaprosiły swoje Babcie i swoich Dziadków w dniu 21 stycznia 2015 r. do szkoły. Dzień Babci i Dziadka to szczególe dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to co od nich otrzymujemy. Dlatego dzieci wraz z wychowawczyniami zorganizowały uroczystość pod hasłem: „Z serca życzenia składamy…”, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie. Z tej okazji dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły babciom i dziadkom upominki, po czym goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, kawę i herbatę, przygotowane przez rodziców.
czytaj więcej

10 stycznia 2015 r. w sali sportowej naszej szkoły rozegrany został IV Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego.
czytaj więcej

czytaj więcej

czytaj więcej

04 grudnia 2014 r. pierwszoklasiści otrzymali połowę prezentu od Mikołaja, który w tym roku był dla nich bardzo hojny. Uczniowie z opiekunami wybrali się do sali zabaw w Łukowie.
czytaj więcej

znalezionych: 307 na 16 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>

Ostatnio dodana Galeria

WITAJ WIOSNO!!!
Copyright © 2008-2010 sp.misie.org.pl