Aktualności
20-02-2019
 
W sobotę 9 lutego w murach szkoły w Jelnicy odbył się "historyczny" albowiem ostatni w dziejach gimnazjum bal uczniów klas trzecich. Swą obecnością zaszczycili nas: Pani Dyrektor Ewa Jowik, Wójt Gminy Krzysztof Adamowicz, ks. Michał Wawerski, Radni z terenu Gminy Międzyrzec Podlaski, Nauczyciele i Pracownicy szkoły oraz Rodzice – gospodarze uroczystości.
czytaj więcej

W dn.06.02.2019r. w szkole w Jelnicy został rozegrany XIV Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski. W rywalizacji wzięły udział Szkoły Podstawowe z Rudnik, Rogoźnicy, Rzeczycy, Tłuśca, Miś i Halas.
czytaj więcej

Dzisiaj (01.02.2019r.) w przedszkolu odbyły się zajęcia z dogoterapii.

Karnawał, hej karnawał! To czas zabawy i radości również w naszej szkole. Czwartkowe popołudnie 31 stycznia 2019 roku rozbrzmiewało wesołym gwarem dziecięcych i młodzieńczych głosów, którym wtórowała głośna muzyka. Zabawę rozpoczęły maluchy, towarzyszył im animator włączając do zabawy również rodziców.

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie! Bardzo miło jest nam poinformować Was, że od ferii zimowych w budynku naszej szkoły w Misiach i w szkole w Przychodach rozpoczynamy realizację kolejnego projektu "Wsparcie rodzin w Gminie Międzyrzec Podlaski".

27 stycznia w szkole w Szkole Podstawowej w Misiach (budynek w Jelnicy) odbył się V Gminny Dzień Babci i Dziadka. Organizatorem tej lokalnej uroczystości było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Jelnica, Gminny Ośrodek Kultury, Wójt Gminy Międzyrzec, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Misiach i Szkolny Klub Wolontariatu działający przy Szkole Podstawowej w Misiach.

Dziś do naszej szkoły przybyły zacne babcie i mości dziadkowie, by móc obejrzeć przygotowane z okazji ich święta występy. Przedszkolaki dały z siebie wszystko, by wywołać radość i uśmiech na twarzach kochanych dziadków. I udało im się to oczywiście, seniorzy nie kryli wzruszenia.

W piątek 18.01.2019 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. E. Tchórzewskiej byli na nartach w Chrzanowie.

18.12.2018r zapisał się wielkimi zgłoskami w historii naszej szkoły. Tego dnia odbyła się bowiem gala, z okazji 100-lecia szkoły, z udziałem władz parlamentarnych, samorządowych, oświatowych, kościelnych oraz instytucji współpracujących ze szkołą.

17.12.2018r. Edyta Drynio, uczennica klasy III, zdobyła II miejsce w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową im. K. Makuszyńskiego w Rzeczycy.


W czwartek 13.12.2018r naszą szkołę odwiedził pan Roman Brochocki, który zaprezentował 10 instrumentów muzycznych, z różnych stron świata:

18 grudnia 2018 r. zapraszamy wszystkich przyjaciół naszej szkoły na Jubileusz 100-lecia jej istnienia, a także na Odsłonięcie Pomnika Wdzięczności na 100-lecie Niepodległości.

6 grudnia 2018 roku w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbył się Finał Wojewódzkiego Konkursu ,,Moda na odblaski", do którego zakwalifikowały się 32 drużyny, wyłonione podczas eliminacji powiatowych.

Mikołajkowy prezent w postaci wyjazdu do Siedlec otrzymały dzieci z klas 3 oraz 1.


W dniu 29 listopada 2018r. w naszej szkole odbyły się Zabawy Andrzejkowe.


25 listopada na całym świecie obchodzi się „Dzień Pluszowego Misia”. W naszej szkole po raz pierwszy obchodziliśmy to święto. Wszyscy wiemy, że dzieci uwielbiają pluszaki, dlatego też chętnie włączyły się w to świętowanie.

Już od kilku lat do naszej szkolnej tradycji wprowadziliśmy Dzień z pieśnią patriotyczną. Dzień, który obchodzimy uroczyście, śpiewając pieśni i piosenki tematycznie związane z historią naszego kraju.

znalezionych: 619 na 31 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>