Aktualności
24-03-2019
 
Tegoroczne Dni Matematyki w budynku w Jelnicy rozpoczęły się 12 marca w Ogólnopolski Dzień Matematyki. 23 dwuosobowych drużyn zmagało się z diagramami sudoku. I miejsce zajęły: K. Siedlanowska i P. Rychlik z kl. IIIA.
czytaj więcej

Jak co roku z wielką radością i bardzo hucznie świętujemy kalendarzowe nadejście wiosny. W tym roku również nie zabrakło dobrej zabawy. Obchody zaczęliśmy od symbolicznego pożegnania zimy i spalenia kukły.13 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie z młodszym aspirantem Tomaszem Hryciukiem z Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej.

Aby ułatwić dzieciom proces adaptacji w nowym miejscu, jakim jest przedszkole dnia 7 marca 2019r. w naszym przedszkolu zorganizowano dzień otwarty.

6 marca naszą szkołę odwiedzili aktorzy ze Studia Artystycznego AKADA z Suwałk, którzy zaprezentowali spektakl profilaktyczny pt. „Kto jest najpiękniejszy?”.

W poniedziałek 4 marca 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. J.I.Kraszewskiego w Białej Podlaskiej odbył się finał Konkursu Matematycznego Krasz-Mistrzowie Matematyki. W konkursie brały udział szkoły z terenu Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Łukasiewicz i Kamil Kalinowski, którzy po emocjonujących dogrywkach wywalczyli III miejsce.

Bal to wielkie wydarzenie w przedszkolu, jak również ogromne przeżycie dla przedszkolaków.Karnawał to radosny czas, przepełniony muzyką, tańcami, zabawą i barwnymi korowodami.

W sobotę 9 lutego w murach szkoły w Jelnicy odbył się "historyczny" albowiem ostatni w dziejach gimnazjum bal uczniów klas trzecich. Swą obecnością zaszczycili nas: Pani Dyrektor Ewa Jowik, Wójt Gminy Krzysztof Adamowicz, ks. Michał Wawerski, Radni z terenu Gminy Międzyrzec Podlaski, Nauczyciele i Pracownicy szkoły oraz Rodzice – gospodarze uroczystości.

W dn.06.02.2019r. w szkole w Jelnicy został rozegrany XIV Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski. W rywalizacji wzięły udział Szkoły Podstawowe z Rudnik, Rogoźnicy, Rzeczycy, Tłuśca, Miś i Halas.

Dzisiaj (01.02.2019r.) w przedszkolu odbyły się zajęcia z dogoterapii.

Karnawał, hej karnawał! To czas zabawy i radości również w naszej szkole. Czwartkowe popołudnie 31 stycznia 2019 roku rozbrzmiewało wesołym gwarem dziecięcych i młodzieńczych głosów, którym wtórowała głośna muzyka. Zabawę rozpoczęły maluchy, towarzyszył im animator włączając do zabawy również rodziców.

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie! Bardzo miło jest nam poinformować Was, że od ferii zimowych w budynku naszej szkoły w Misiach i w szkole w Przychodach rozpoczynamy realizację kolejnego projektu "Wsparcie rodzin w Gminie Międzyrzec Podlaski".

27 stycznia w szkole w Szkole Podstawowej w Misiach (budynek w Jelnicy) odbył się V Gminny Dzień Babci i Dziadka. Organizatorem tej lokalnej uroczystości było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Jelnica, Gminny Ośrodek Kultury, Wójt Gminy Międzyrzec, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Misiach i Szkolny Klub Wolontariatu działający przy Szkole Podstawowej w Misiach.

Dziś do naszej szkoły przybyły zacne babcie i mości dziadkowie, by móc obejrzeć przygotowane z okazji ich święta występy. Przedszkolaki dały z siebie wszystko, by wywołać radość i uśmiech na twarzach kochanych dziadków. I udało im się to oczywiście, seniorzy nie kryli wzruszenia.

W piątek 18.01.2019 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. E. Tchórzewskiej byli na nartach w Chrzanowie.

znalezionych: 631 na 32 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>