Aktualności
21-02-2018
 
W dniu 19 lutego 2018 r. uczniowie kl. VII oraz II B oddziałów gimnazjalnych mieli nietypową lekcję wychowania fizycznego.
czytaj więcej

W sobotę - 17 lutego 2018 r.- uczniowie z naszej szkoły byli uczestnikami VIII Bialskiej Ligi Szachowej. Rozgrywki odbyły się w Łomazach.
czytaj więcej

W dniu 13 lutego b.r. w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród za pracę, w konkursie pn. „Odpowiedzialne korzystanie z numeru alarmowego 112”. Uczeń oddziału gimnazjalnego naszej szkoły, Daniel Ostrowski zajął I miejsce otrzymując w nagrodę czytnik ebook oraz dyplom i gratulacje z rąk Wojewody Lubelskiego pana Przemysława Czarnka.
czytaj więcej

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Tak też było u nas w dniu 13.02.2018r.
czytaj więcej

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Lublinie Placówka Terenowa w Radzyniu Podlaskim informuje o ogłoszeniu przez Prezesa KRUS VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem:
”BEZPIECZNIE NA WSI MAMY – UPADKOM ZAPOBIEGAMY”.
czytaj więcej

27 stycznia 2018 roku, po raz 17 w murach szkoły w Jelnicy, odbył się bal gimnazjalny uczniów klas trzecich. W balu uczestniczyli wszyscy uczniowie klas III (tj. 44 uczniów), przedstawiciele klas II gimnazjum, rodzice, dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni oraz zaproszeni goście.
czytaj więcej

czytaj więcej

29 stycznia 2018 r., w pierwszy dzień ferii zimowych grupa 41 uczniów z opiekunami: p. Łukaszem Męczyńskim, p. Elżbietą Siłuch, p. Hanną Siłuch i p. Natalią Puszkarską udała się na wycieczkę do Siedlec.
czytaj więcej

Cała społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej w Misiach wraz z rodzeństwem i rodzicami, a także wszyscy pracownicy szkoły spotkali się 27 stycznia 2018r. na imprezie choinkowej.
czytaj więcej

W dniu 24. 01.2018r. dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków.
czytaj więcej

22 stycznia 2018 roku odbył się karnawałowy bal kostiumowy dla uczniów klas I-III.
czytaj więcej

20 stycznia 2018 roku już VIII raz zorganizowano Noworoczny Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego,z którego wpisowe zawodników przekazane zostanie potrzebującej rodzinie z terenu gminy Międzyrzec Podlaski.
czytaj więcej

18 stycznia 2018 r. naszą szkołę odwiedzili pracownicy PKP Polskie Linie Kolejowe i Strażnicy Ochrony Kolei, w ramach projektu Kampania społeczna-"Bezpieczny przejazd. Celem spotkania informacyjno -edukacyjnego było uświadomienie uczniom jak wielkie znaczenie ma zachowanie ostrożności podczas pokonywania przejazdów kolejowych.
czytaj więcej

czytaj więcej

czytaj więcej

W naszej szkole można oglądać prace młodzieży wykonane na szkolny konkurs „Ozdoba bożonarodzeniowa” i konkurs „Stroik świąteczny”.
czytaj więcej

21 listopada 2017r. rozpoczęła się V edycja Ligi Matematyczno-Fizycznej organizowanej przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej.
czytaj więcej

czytaj więcej

15 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia z zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczestnikami zajęć byli przedszkolaki, uczniowie klas I-III oraz IV-VI.
czytaj więcej

Dnia 18.12.2017r. w naszym przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw, a wszystko za sprawą pań ze Stowarzyszenia "Przyjazne Misie", które odwiedziły przedszkole i zorganizowały z dziećmi zajęcia pieczenia pierniczków.
czytaj więcej

znalezionych: 526 na 27 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Bal Gimnazjalny 27.01.2018