Aktualności
13-12-2018
Dziś bierzemy ślub ze szkołą aby było nam wesoło
Październikowe popołudnie pomimo pochmurnego nieba w naszej szkole było niezwykle ciepłe i barwne za sprawą pięknej uroczystości jaką jest ślubowanie klas pierwszych.
28 sześcio- i siedmiolatków 22 października stało się uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej imienia Marii Konopnickiej w Misiach.


Na barwnym tle jesiennej dekoracji pierwszoklasiści pod opieką swoich wychowawczyń p. Joanny Jędruchniewicz i p. Doroty Matejek przedstawili historię wioski Smerfów, które przekonywały wszystkich, że warto się uczyć i opowiadali o swoich marzeniach i oczekiwaniach związanych z pobytem w szkole. Najbardziej emocjonującym punktem uroczystości był moment ślubowania na sztandar szkoły oraz samo pasowanie na ucznia wielkim ołówkiem przez Panią dyrektor Elżbietę Siłuch.
Nowi uczniowie z dumą patrzyli na przypięte do swoich piersi znaczki szkolne, które w połączeniu z odświętnymi strojami i błękitnymi czapkami tworzyły niezapomniany widok. Na zakończenie życzenia pierwszakom złożyli Pani Dyrektor, starsi koledzy i rodzice.
Nadwątlone wysiłkiem i emocjami siły dzieci wzmocniły słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez wspaniałych, zaangażowanych w życie szkoły rodziców.
To był piękny dzień !


  
wróć do listy aktualności

Ostatnio dodana Galeria

Dzień z pieśnią patriotyczną