Aktualności
21-07-2019
Dni Matematyki 2019
Tegoroczne Dni Matematyki w budynku w Jelnicy rozpoczęły się 12 marca w Ogólnopolski Dzień Matematyki. 23 dwuosobowych drużyn zmagało się z diagramami sudoku. I miejsce zajęły: K. Siedlanowska i P. Rychlik z kl. IIIA.

W kolejnym dniu trzyosobowe zespoły z każdej klasy rywalizowały w potyczkach matematycznych pt. „Matematyka dzika” pod patronatem e-math.pl. I miejsce zajęła kl. VIII (W. Adamowicz, O. Domański, A. Kurowska), II miejsce – kl. IIIA (M. Łukasiewicz, K. Kalinowski, W. Cygan), III miejsce - najmłodsza w szkole kl. VI (J. Łukasiewicz, P. Michaluk, K. Szydłowski). 14 marca tradycyjnie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Liczby Pi. W klasach odbywały się projekcje filmów i prezentacji o liczbie π. Zaś od piątku do wtorku odbywały się klasowe turnieje matematyczne „Jeden z wielu…”. I miejsca w poszczególnych klasach zajęli: kl. VI – M. Oponowicz, kl. VII – M. Zbaracki, kl. VIII – M. Matejek, kl. III A – P. Rychlik, kl. III B –A. Brodawka.
Podsumowanie Dni Matematyki i wręczenie nagród odbyło się 22 marca.
Zwycięzcy otrzymali następujące nagrody za poszczególne konkurencje:
 • I miejsca – ocena celująca + jeden dzień bez pytania,
 • II miejsca – ocena bardzo dobra,
 • III miejsca – ocena dobra.
 • Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział w konkurencjach i uczczenie królowej nauk – matematyki.


     
  wróć do listy aktualności

  Ostatnio dodana Galeria

  Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w budynku w Misiach