Aktualności
21-02-2018
 
Dnia 11.XII.2017r. zaproszony policjant z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim spotkał się z przedszkolakami oraz uczniami naszej szkoły.
czytaj więcej

6 grudnia 2017 r. zorganizowano w naszej szkole - w Jelnicy, wystawę najciekawszych prac uczniów.
czytaj więcej

Dnia 14.12.2017 r. z wizytą u przedszkolaków gościła pani dietetyk Wioleta Stefaniak.
czytaj więcej

W dniu 11.12.2017 r. Karol Ziarek najzdolniejszy uczeń z oddziałów gimnazjalnych w Jelnicy znalazł się w gronie 493 najlepszych uczniów w województwie, biorących udział w programie stypendialnym " Lubelskie wspiera uzdolnionych 2017-2018".
czytaj więcej

Wszyscy wiemy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, ale nie wszyscy wiemy, jak należy się zachowywać, aby być bezpiecznym. W dniu 08.12.2017 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli jednego z najbardziej odpowiedzialnych zawodów- strażaków.
czytaj więcej

Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów osiągniętych w listopadzie 2017 r.
czytaj więcej

CEL KONKURSU: promowanie twórczości młodzieży, pobudzenie inwencji twórczej i fantazji, inspirowanie do aktywności twórczej, integracja przez sztukę.
czytaj więcej

Gratulacje, życzenia i upominki z okazji Jubileuszu 30-lecia nadania szkole sztandaru i imienia Marii Konopnickiej otrzymaliśmy od Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski p. Krzysztofa Adamowicza, Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Białej Podlaskiej p. Małgorzaty Kiec, Zespołu śpiewaczego "Echo" z Przychód, Radnego Powiatu Bialskiego Marka Sulimy, Dyrektorów Szkół z Gminy Międzyrzec Podlaski, ks. Dziekana Józefa Brzozowskiego- Proboszcza Parafii pw. św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim, Radnej Gminy Międzyrzec Podlaski p. Jadwigi Tarasiuk. Z powodu nieobecności na uroczystościach powinszowania przekazali: Poseł na Sejm RP Stanisław Żmijan, p. Joanna Bałtrukiewicz i p. Stanisław Męczyński - rodacy, uczniowie i byli nauczyciele. Serdecznie dziękujemy.
czytaj więcej

Historia Szkoły Podstawowej w Misiach sięga początków XX wieku. Dzięki ludziom oddanym sprawie " niesienia kaganka oświaty pod strzechy" szkoła miała szansę się rozwijać i coraz prężniej działać. Było to możliwe również dzięki życzliwości i pracowitości społeczności lokalnej.
czytaj więcej

czytaj więcej

15 listopada 2017 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX edycji konkursu„ Międzyrzec- Historia-Dzień dzisiejszy".
czytaj więcej

13 listopada 2017r. był w naszej szkole Dniem z Pieśnią Patriotyczną. Impreza ta już na trwałe wpisała się w nasz szkolny kalendarz imprez i uroczystości i jest w naszej szkole niejako kontynuacją obchodów Święta Niepodległości.
czytaj więcej

10 listopada 2017 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
czytaj więcej

8 listopada 2017 roku w Zespole Placówek Oświatowych Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim rozegrano Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w Szachach Drużynowych.
czytaj więcej

czytaj więcej

Dnia 08.11. 2017 r. dzięki pomocy rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych zamieniły się w kolorowy korowód owocowo-warzywny.
czytaj więcej

08.11.2017r. w budynku szkoły w Jelnicy został rozegrany Międzygminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego.
Naszą szkołę reprezentowały drużyny: dziewcząt w składzie- Grzeszyk Gabriela i Hać Sylwia, drużyna chłopców to Łukasiewicz Mateusz i Charczuk Damian.
czytaj więcej

10 października 2017 r.uczniowie klasy IIIa i IIa oddziałów gimnazjalnych oraz klasy VII wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Siedlec.
czytaj więcej

W dniu 30 października 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole  Europejski Dzień Języków. Jego głównym celem było uświadomienie korzyści płynących z uczenia się języków obcych oraz podkreślenie ich roli i znaczenia w naszym życiu.
czytaj więcej

26 października 2017 roku w Zespole Placówek Oświatowych Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Międzygminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych. W turnieju mogły wziąć udział 4 drużyny.
czytaj więcej

znalezionych: 526 na 27 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Bal Gimnazjalny 27.01.2018