Aktualności
20-05-2018
 
Miło nam poinformować, że nasza uczennica Marta Głuchowska z kl. VIb zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu ortograficznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Gratulujemy!!!
czytaj więcej

czytaj więcej

W czwartek 17 grudnia w Szkole Podstawowej w Rzeczycy odbyły się eliminacje gminne w piłce koszykowej chłopców. Rywalizowały między sobą 4 zespoły ze szkół podstawowych z terenu Gminy Międzyrzec Podlaski. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Rypiński Adam, Matejek Olaf, Łukasiewicz Mateusz, Gołębiowski Krzysztof, Paskudzki Bartłomiej, Męczyński Michał, Witkowski Konrad, Stepulak Kacper, Okliński Cezary, Stefaniuk Bartłomiej, Matejko Kamil. Po zaciętych i bardzo emocjonujących meczach najpierw z Rzeczycą, później z Rudnikami i na końcu z rówieśnikami z Halas, drużyna z naszej szkoły zajęła 1 miejsce i awansowała do turnieju międzygminnego w którym zmierzy się z najlepszą drużyną z miasta Międzyrzec Podlaski i gminy Drelów.
czytaj więcej

Tak właśnie można opisać wyjazd uczniów do jednego z ciekawszych o tej porze roku miejsc, czyli do Farmy Iluzji w Trojanowie.
czytaj więcej

Zapraszam do udziału w konkursie. Informacje na plakacie.

30 listopada 2015r. uczniowie klas V-VI pod opieką Pani dyrektor Elżbiety Siłuch, Pana Jerzego Szkołuta, ks. Michała Wawerskiego oraz Pani Renaty Woch wyruszyli na wycieczkę do Siedlec.

Drużyna w składzie: Dominik Muszyński kl. IV, Nina Matejko kl.IV, Sebastian Muszyński kl. VI, Adam Rypiński kl. VI opiekun p. Joanna Jędruchniewicz reprezentowała naszą szkołę w Finale Powiatu Bialskiego w Szachach Drużynowych. Rozgrywki odbyły się w dniu 02.12.2015r. w hali SP Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.

We wtorek 24. 11. 2015 r. nasi uczniowie zdeklasowali swoich kolegów z innych szkół zajmując najlepsze lokaty w IX Konkursie Polonistycznym im. H. Sienkiewicza w Halasach „Czytanie ze zrozumieniem”. W pierwszej grupie I miejsce
wywalczył Przemek Michaluk z kl. III a II miejsce Janusz Łukasiewicz , również z kl. III. W starszej kategorii wiekowej III miejsce zajął Łukasz Siemionek.
Gratulujemy!
czytaj więcej

27 listopada 2015 r.drużyna piłki siatkowej w składzie: Adam Rypiński, Cezary Okliński, Olaf Matejek i Mateusz Łukasiewicz reprezentowała naszą szkołę w eliminacjach gminnych w mini piłce siatkowej „trójek” i „czwórek”, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Halasach.
czytaj więcej

Właśnie zakończyła się II edycja projektu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” realizowanego przez Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski.
czytaj więcej

czytaj więcej

19 listopada 2015 r. poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Bartłomiej Paskudzki, Klaudia Siedlanowska, Milena Męczyńska, Monika Męczyńska wziął udział w wieczornicy poświęconej Powstańcom Listopadowym zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogoźnicy.
czytaj więcej

We wtorek 17 listopada nasza tenisistka stołowa Julia Kalinka uczestniczyła w ½ Finału Wojewódzkiego – Rejonu Biała Podlaska.
czytaj więcej

W środę 18 listopada rozegrany został w naszej szkole II Gminny Drużynowy Turniej Szachowy. Do udziału przystąpiło 20 zawodników z czterech szkół naszej gminy. Wśród nich pojawili się silniejsi zawodnicy z klas VI, ale również mniej doświadczeni entuzjaści tej królewskiej gry z klas II i III. Turniej zorganizowali p. J. Jędruchniewicz i p. Jan Siłuch. Sędzią głównym turnieju był p. Jan Siłuch.
czytaj więcej

Poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Milena Męczyńska, Klaudia Siedlanowska, Bartłomiej Paskudzki, Olaf Matejek i Mateusz Łukasiewicz wziął udział w XX Marszu - Patrolu w 97 rocznicę "Krwawych Dni Międzyrzeca".
czytaj więcej

Dnia 13 listopada 2015 r. gościliśmy w szkole Policjantów z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim, sierżant Barbarę Krupską i starszego sierżanta Jarosława Jaworskiego, którzy spotkali się z dziećmi z oddziałów przedszkolnych i z uczniami z klas I-VI.
czytaj więcej

W piątek 6 listopada 2015r. dwie uczennice naszej szkoły: Aleksandra Kurowska i Julia Kalinka uczestniczyły w Finale Powiatu Bialskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym, który odbył się w Sworach.
czytaj więcej

W ramach programu zdrowego stylu życia przedszkolaki przygotowały dla społeczności szkolnej, nauczycieli i rodziców program artystyczny pt. ,,Witaminowa Moc”.
czytaj więcej

29 października 2015 roku odbył się w naszej szkole kolejny konkurs pięknego mówienia.
czytaj więcej

Ewakuacja odbyła się 27.10.2015r. o godzinie 12.00. Wyprowadzenie uczniów z budynku przebiegało bardzo sprawnie – w ciągu 2 minut i 18 sekund opuszczono wszystkie pomieszczenia.
czytaj więcej

znalezionych: 556 na 28 stronach
<<< poprzednia -   6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Spotkanie z Malwiną Kopron 14.05.2018