Aktualności
22-09-2018
 
W dniu 10 stycznia 2016 r. po raz szósty w naszej szkole odbył się Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego. W tym roku wspieraliśmy finansowo p. Beatę Kołodziejczuk z Międzyrzeca Podlaskiego chorą na guza mózgu.
W zawodach wystartowało 57 zawodników podzielonych na 3 kategorie: szkoły podstawowe - dziewczęta i chłopcy, gimnazja- dziewczęta i chłopcy, oraz kategoria open- panie i panowie.
Dzięki ofiarności zawodników i gości zebraliśmy kwotę 520 zł, która przekazana zostanie na konto fundacji p. Beaty.
Wyniki Turnieju.
czytaj więcej

Dyrektor i grono pedagogicznej naszej szkoły wspiera działania mające na celu organizację Światowych Dni Młodzieży. Za pomoc w organizacji imprez charytatywnych otrzymaliśmy podziękowanie. Naszą działalność będziemy kontynuować.
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do udziału w Noworocznym Charytatywnym Turnieju Tenisa Stołowego pod patronatem Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztofa Adamowicza w dniu 10 stycznia 2016 r.od godz. 14.00.
Wpisowe w dowolnej kwocie przeznaczone będzie na leczenie pani Beaty z Międzyrzeca Podlaskiego, która przeszła operację guza mózgu.
Zwycięzcy otrzymają puchary, pozostali zawodnicy nagrody rzeczowe.
Obowiązuje zmiana obuwia.
czytaj więcej

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zapobiegajmy pożarom" organizowanym przez Zarząd Gminny ZOSP RP w Międzyrzecu Podlaskim praca uczennicy naszej szkoły Zuzanny Jędruchniewicz z klasy III zajęła III miejsce, a Jakuba Tomaszewskiego z klasy IV zajęła V miejsce.
GRATULUJEMY!!!
czytaj więcej

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Marta Głuchowska z kl. VIb zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu ortograficznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Gratulujemy!!!
czytaj więcej

czytaj więcej

W czwartek 17 grudnia w Szkole Podstawowej w Rzeczycy odbyły się eliminacje gminne w piłce koszykowej chłopców. Rywalizowały między sobą 4 zespoły ze szkół podstawowych z terenu Gminy Międzyrzec Podlaski. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Rypiński Adam, Matejek Olaf, Łukasiewicz Mateusz, Gołębiowski Krzysztof, Paskudzki Bartłomiej, Męczyński Michał, Witkowski Konrad, Stepulak Kacper, Okliński Cezary, Stefaniuk Bartłomiej, Matejko Kamil. Po zaciętych i bardzo emocjonujących meczach najpierw z Rzeczycą, później z Rudnikami i na końcu z rówieśnikami z Halas, drużyna z naszej szkoły zajęła 1 miejsce i awansowała do turnieju międzygminnego w którym zmierzy się z najlepszą drużyną z miasta Międzyrzec Podlaski i gminy Drelów.
czytaj więcej

Tak właśnie można opisać wyjazd uczniów do jednego z ciekawszych o tej porze roku miejsc, czyli do Farmy Iluzji w Trojanowie.
czytaj więcej

Zapraszam do udziału w konkursie. Informacje na plakacie.

30 listopada 2015r. uczniowie klas V-VI pod opieką Pani dyrektor Elżbiety Siłuch, Pana Jerzego Szkołuta, ks. Michała Wawerskiego oraz Pani Renaty Woch wyruszyli na wycieczkę do Siedlec.

Drużyna w składzie: Dominik Muszyński kl. IV, Nina Matejko kl.IV, Sebastian Muszyński kl. VI, Adam Rypiński kl. VI opiekun p. Joanna Jędruchniewicz reprezentowała naszą szkołę w Finale Powiatu Bialskiego w Szachach Drużynowych. Rozgrywki odbyły się w dniu 02.12.2015r. w hali SP Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.

We wtorek 24. 11. 2015 r. nasi uczniowie zdeklasowali swoich kolegów z innych szkół zajmując najlepsze lokaty w IX Konkursie Polonistycznym im. H. Sienkiewicza w Halasach „Czytanie ze zrozumieniem”. W pierwszej grupie I miejsce
wywalczył Przemek Michaluk z kl. III a II miejsce Janusz Łukasiewicz , również z kl. III. W starszej kategorii wiekowej III miejsce zajął Łukasz Siemionek.
Gratulujemy!
czytaj więcej

27 listopada 2015 r.drużyna piłki siatkowej w składzie: Adam Rypiński, Cezary Okliński, Olaf Matejek i Mateusz Łukasiewicz reprezentowała naszą szkołę w eliminacjach gminnych w mini piłce siatkowej „trójek” i „czwórek”, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Halasach.
czytaj więcej

Właśnie zakończyła się II edycja projektu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” realizowanego przez Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski.
czytaj więcej

czytaj więcej

19 listopada 2015 r. poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Bartłomiej Paskudzki, Klaudia Siedlanowska, Milena Męczyńska, Monika Męczyńska wziął udział w wieczornicy poświęconej Powstańcom Listopadowym zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogoźnicy.
czytaj więcej

We wtorek 17 listopada nasza tenisistka stołowa Julia Kalinka uczestniczyła w ½ Finału Wojewódzkiego – Rejonu Biała Podlaska.
czytaj więcej

W środę 18 listopada rozegrany został w naszej szkole II Gminny Drużynowy Turniej Szachowy. Do udziału przystąpiło 20 zawodników z czterech szkół naszej gminy. Wśród nich pojawili się silniejsi zawodnicy z klas VI, ale również mniej doświadczeni entuzjaści tej królewskiej gry z klas II i III. Turniej zorganizowali p. J. Jędruchniewicz i p. Jan Siłuch. Sędzią głównym turnieju był p. Jan Siłuch.
czytaj więcej

Poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Milena Męczyńska, Klaudia Siedlanowska, Bartłomiej Paskudzki, Olaf Matejek i Mateusz Łukasiewicz wziął udział w XX Marszu - Patrolu w 97 rocznicę "Krwawych Dni Międzyrzeca".
czytaj więcej

Dnia 13 listopada 2015 r. gościliśmy w szkole Policjantów z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim, sierżant Barbarę Krupską i starszego sierżanta Jarosława Jaworskiego, którzy spotkali się z dziećmi z oddziałów przedszkolnych i z uczniami z klas I-VI.
czytaj więcej

znalezionych: 580 na 29 stronach
<<< poprzednia -   7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Narodowe czytanie 2018