Aktualności
21-06-2018
 
We wtorek 24. 11. 2015 r. nasi uczniowie zdeklasowali swoich kolegów z innych szkół zajmując najlepsze lokaty w IX Konkursie Polonistycznym im. H. Sienkiewicza w Halasach „Czytanie ze zrozumieniem”. W pierwszej grupie I miejsce wywalczył Przemek Michaluk z kl. III a II miejsce Janusz Łukasiewicz , również z kl. III. W starszej kategorii wiekowej III miejsce zajął Łukasz Siemionek.
Gratulujemy!
czytaj więcej

27 listopada 2015 r.drużyna piłki siatkowej w składzie: Adam Rypiński, Cezary Okliński, Olaf Matejek i Mateusz Łukasiewicz reprezentowała naszą szkołę w eliminacjach gminnych w mini piłce siatkowej „trójek” i „czwórek”, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Halasach.
czytaj więcej

Właśnie zakończyła się II edycja projektu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” realizowanego przez Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski.
czytaj więcej

czytaj więcej

19 listopada 2015 r. poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Bartłomiej Paskudzki, Klaudia Siedlanowska, Milena Męczyńska, Monika Męczyńska wziął udział w wieczornicy poświęconej Powstańcom Listopadowym zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogoźnicy.
czytaj więcej

We wtorek 17 listopada nasza tenisistka stołowa Julia Kalinka uczestniczyła w ½ Finału Wojewódzkiego – Rejonu Biała Podlaska.
czytaj więcej

W środę 18 listopada rozegrany został w naszej szkole II Gminny Drużynowy Turniej Szachowy. Do udziału przystąpiło 20 zawodników z czterech szkół naszej gminy. Wśród nich pojawili się silniejsi zawodnicy z klas VI, ale również mniej doświadczeni entuzjaści tej królewskiej gry z klas II i III. Turniej zorganizowali p. J. Jędruchniewicz i p. Jan Siłuch. Sędzią głównym turnieju był p. Jan Siłuch.
czytaj więcej

Poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Milena Męczyńska, Klaudia Siedlanowska, Bartłomiej Paskudzki, Olaf Matejek i Mateusz Łukasiewicz wziął udział w XX Marszu - Patrolu w 97 rocznicę "Krwawych Dni Międzyrzeca".
czytaj więcej

Dnia 13 listopada 2015 r. gościliśmy w szkole Policjantów z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim, sierżant Barbarę Krupską i starszego sierżanta Jarosława Jaworskiego, którzy spotkali się z dziećmi z oddziałów przedszkolnych i z uczniami z klas I-VI.
czytaj więcej

W piątek 6 listopada 2015r. dwie uczennice naszej szkoły: Aleksandra Kurowska i Julia Kalinka uczestniczyły w Finale Powiatu Bialskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym, który odbył się w Sworach.
czytaj więcej

W ramach programu zdrowego stylu życia przedszkolaki przygotowały dla społeczności szkolnej, nauczycieli i rodziców program artystyczny pt. ,,Witaminowa Moc”.
czytaj więcej

29 października 2015 roku odbył się w naszej szkole kolejny konkurs pięknego mówienia.
czytaj więcej

Ewakuacja odbyła się 27.10.2015r. o godzinie 12.00. Wyprowadzenie uczniów z budynku przebiegało bardzo sprawnie – w ciągu 2 minut i 18 sekund opuszczono wszystkie pomieszczenia.
czytaj więcej

Październikowe popołudnie pomimo pochmurnego nieba w naszej szkole było niezwykle ciepłe i barwne za sprawą pięknej uroczystości jaką jest ślubowanie klas pierwszych.
28 sześcio- i siedmiolatków 22 października stało się uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej imienia Marii Konopnickiej w Misiach.
czytaj więcej

20 października 2015 r. w sali sportowej i w salach oddziałów przedszkolnych odbyły się „Warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej”.
czytaj więcej

Obchody Święta Komisji Edukacji Narodowej odbyły się w naszej szkole w dniu 17 października 2015 roku.
czytaj więcej

czytaj więcej

W środę 23 września 2015r. uczniowie klasy VI A z naszej szkoły, z wychowawczynią p. Renatą Woch, spotkali się z uczniami klasy VI B ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim.
czytaj więcej

29 września 2015 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje międzygminne w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.
czytaj więcej

Skład Rady Rodziców w roku szkolnym 2015/2016:
czytaj więcej

znalezionych: 569 na 29 stronach
<<< poprzednia -   7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Gminny Dzień Dziecka 10.06.2018