Aktualności
13-12-2018
 
Od 25 do 29 kwietnia 2016 r. Publiczna Szkoła Podstawowa w Misiach rozbrzmiewała szczególnym rodzajem gwaru. Wszyscy mówili o bezpieczeństwie w różnych jego aspektach.
czytaj więcej

28.04.2016r. Mateusz Łukasiewicz, Łukasz Siemionek, Janusz Łukasiewicz i Zuzanna Jędruchniewicz reprezentowali naszą szkołę w konkursie pod hasłem "Czy znasz język ojczysty?" organizowanym przez PSP w Tłuśćcu.
czytaj więcej

28 kwietnia 2016roku uczniowie klas pierwszych pod opieką pań Joanny Jędruchniewicz i Doroty Matejek zaprezentowały społeczności szkolnej i swoim rodzicom ciekawy program artystyczny będący ukoronowaniem całorocznej pracy z programem profilaktycznym pod hasłem „Moje dziecko idzie do szkoły”. Przejęci swoimi występami artyści recytowali wiersze, śpiewali piosenki i zadawali zagadki propagujące zdrowe odżywianie i zachęcające do zdrowego stylu życia. Wszyscy dowiedzieli się, że spożywanie owoców i warzyw pod różnymi postaciami ma wpływ na zdrowie i urodę.
Oby wszyscy o tym pamiętali;)
czytaj więcej

W sobotę 23 kwietnia2016 r. rozegrany został piąty turniej szachowy. Nasi chłopcy w składzie: Adam Rypiński, Sebastian Muszyński, Dominik Muszyński, Janusz Łukasiewicz pod opieką p. Joanny Jędruchniewicz pojechali do Konstantynowa, aby tam zmierzyć się z najlepszymi szachistami naszego powiatu.
czytaj więcej

Światowy Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto świata, obchodzone w 192 krajach. Jak co roku, również uczniowie Szkoły Podstawowej w Misiach obchodzili Dzień Ziemi.
czytaj więcej

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Królewskie Pary" zorganizowanym przez Muzeum Historii Polski w Warszawie.
czytaj więcej

Tą odwieczną zagadkę próbowały rozwiązać nasze dociekliwe przedszkolaki.
czytaj więcej

21 marca 2016 roku tradycyjnie, jak co roku, uczniowie Naszej Szkoły przywitali wiosnę. Obchody Pierwszego Dnia Wiosny rozpoczęły się paleniem Marzanny przygotowanej przez uczniów klas szóstych. Po symbolicznym pożegnaniu zimy wszyscy z wielkim entuzjazmem udali się na szkolną halę, aby uczestniczyć w części artystycznej.
czytaj więcej

Wiek przedszkolny to okres wzmożonej aktywności poznawczej, dlatego warto już w tym wieku ukazać dziecku potęgę i piękno otaczającego świata, rozbudzić odpowiedzialność wobec przyrody.
czytaj więcej

Dzień 22.03.2016 r.(wtorek)był dla grup przedszkolaków dniem niezwykłych oraz praktycznych zajęć z udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa przedmedycznego.
czytaj więcej

Już po raz kolejny 22 marca 2016 r. w Tuliłowie odbył się gminny konkurs piosenki angielskiej "You can sing". Bardzo cieszy fakt , iż znacznie wzrosła liczba nagrodzonych uczniów z naszej szkoły biorących udział w konkursie.
czytaj więcej

23 marca 2016 r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli przedstawienie pt. ,, Dziwny sen Hani" przygotowane przez uczniów klasy IIa pod kierunkiem pani Marianny Szkołut oraz pani Hanny Siłuch.
czytaj więcej

Pod tym hasłem po raz pierwszy w naszej szkole odbyła się akcja plastyczna, której celem było zaprezentowanie rękodzieła artystycznego, związanego ze świętami wielkanocnymi.
czytaj więcej

22 marca 2016 r. uczestniczyliśmy w eliminacjach gminnych w mini piłce ręcznej chłopców, które odbyły się na sali sportowej Szkoły Podstawowej w Halasach.
czytaj więcej

17. 03. 2016 r. cała szkolna społeczność na krótki czas mogła oderwać się od codzienności, żeby przenieść się w świat fantazji.
czytaj więcej

12 marca 2016 r. był dla szachistów z naszej szkoły kolejnym bardzo pracującym dniem. Adam Rypiński, Sebastian Muszyński, Dominik Muszyński, Michał Męczyński, Janusz Łukasiewicz i Olaf Matejek wzięli udział w czwartym turnieju VI Bialskiej Ligi Szachowej.
czytaj więcej

To tytuł przedstawienia w języku angielskim, wystawionego we wtorek 9 lutego 2016 r. w naszej szkole.
czytaj więcej

Na koniec I semestru w roku szkolnym 2015/2016 zorganizowana została wystawa najpiękniejszych zeszytów przedmiotowych, którą mogli obejrzeć także Rodzice.
czytaj więcej

Wszyscy uczniowie SP Misie z utęsknieniem wyczekiwali ferii zimowych, które z zimą mają niewiele wspólnego. Aby jednak mieć choć namiastkę zimy 41 uczniów klas III- VI pod opieką pań Bożeny Trościańczyk, Elżbiety Siłuch, Natalii Puszkarskiej, Doroty Matejek i pana Łukasza Męczyńskiego wybrało się 16 lutego 2016 roku na wycieczkę do Siedlec.
czytaj więcej

Grupa przedszkolaków na jeden dzień zamieniła się w małych cukierników i podczas zajęć razem z nauczycielką Urszulą Karwowską przygotowała pyszne babeczki. Dzieci pod nadzorem pani Uli same dodawały produkty, mieszały i wlewały w foremki przygotowane ciasto. Po upieczeniu babeczek wszyscy degustowali swoje wypieki. Zajęcia dały wiele radości dzieciom i satysfakcji ze wspólnie wykonanej pracy.
czytaj więcej

znalezionych: 607 na 31 stronach
<<< poprzednia -   7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Dzień z pieśnią patriotyczną