Aktualności
17-01-2019
 
"Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy..." - słowa Wisławy Szymborskiej wprowadziły nas w nastrój zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Uroczystą akademię poprzedzoną mszą świętą przygotowali tegoroczni absolwenci gimnazjum pod kierunkiem p. U. Kuźmicz i A. Jabłońskiej.
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w dniu 22 czerwca 2018 r.
w budynku w Jelnicy o godz. 9.00
w budynku w Misiach o godz. 9.30.
Odjazdy autobusu rano o godzinę później niż w trakcie roku szkolnego.
czytaj więcej

Wycieczka to wspaniałe możliwości do poznawania otaczającego świata. Niepowtarzalną okazję do takiej aktywności mieli uczniowie klasy drugiej i trzecich pod opieką Pań: Joanny Jędruchniewicz , Małgorzaty Nowak i Doroty Matejek, którzy 7 czerwca 2017 roku już o 6 rano wyruszyło z Biurem Podróży "Paulina" na podbój Jurowców i Białowieży.
czytaj więcej

We wtorek – 5 czerwca 2018 r. dzieci z klas Ia, Ib , IIIa, IIIb, pod opieką p. Joanny Jędruchniewicz, p. Doroty Matejek, p.MarzannyOksiuty, p. Doroty Drelowiec były na wycieczce w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i w Magicznych Ogrodach w Janowcu.
czytaj więcej

7 czerwca w szkole w Krzewicy po raz 6 odbył się Gminny Konkurs Matematyczny „I Ty możesz zostać Pitagorasem”. Naszą szkołę reprezentowali: Karol Ziarek, Giulia Frąckiewicz, Dawid Oksiuta oraz Mateusz Łukasiewicz. Wszystkie miejsca na podium zajęli nasi uczniowie.
czytaj więcej

W dn. 4-5 czerwca uczniowie kl.VII oraz oddziałów gimnazjalnych wraz z wychowawcami: U. Kuźmicz, E. Tchórzewską i E. Soszyńską byli na dwudniowej mini Zielonej Szkole w Serpelicach. W przepięknym otoczeniu Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu” spędziliśmy wspaniałe chwile.
czytaj więcej

4 czerwca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka, jak co roku uczyniliśmy to w sportowym klimacie.
czytaj więcej

W środę, 30 maja, w naszej szkole zjawił się znany wszystkim dzieciom policjant - mł. asp. Jarosław Jaworski. Celem jego wizyty było przypomnienie uczniom zasad bezpiecznego zachowania się w domu, szkole i podczas poruszania się po drogach.
czytaj więcej

30 maja, w przededniu Dnia Dziecka w szkole w Jelnicy odbył się Dzień Sportu Szkolnego. Dziewczęta rozgrywały mecze piłki siatkowej, zaś chłopcy – piłki nożnej. Miłośnicy gier komputerowych zmagali się w turnieju League of Legends. Uczniom towarzyszyła miła atmosfera, a przede wszystkim zdrowa rywalizacja.
czytaj więcej

29 maja 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Rogoźnicy odbyły się XVII Gminne Biegi Przełajowe im. Janusza Kusocińskiego, tym razem dedykowane „Dla Niepodległej”.
czytaj więcej

28 maja w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej odbyło się podsumowanie Bialskiej Ligi Matematyczno – Fizycznej Gimnazjalistów – V edycji oraz Bialskiej Ligi Biologiczno – Chemicznej Gimnazjalistów – II edycji.
czytaj więcej

W sobotę – 26 maja 2018 r. w Sarnakach, odbył się 7 turniej VIII Bialskiej Ligi Szachowej.
czytaj więcej

23 maja 2018 roku odbył się w naszej szkole Dzień Patrona.
czytaj więcej

„Niepodległość w świadomości młodych” – pod takim hasłem odbył się Gminny Konkurs Multimedialny. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Urszuli Kuźmicz wykonali prezentacje multimedialne związane z upamiętnieniem 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
czytaj więcej

17 maja 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Rzeczycy odbył się XXII Finał Konkursu Ortograficznego Gminy Międzyrzec Podlaski. Zmianie uległa forma dyktanda -została połączona ze sportem.W bieżącym roku szkolnym było to dyktando biegane. Jedna osoba była „biegaczem” – musiała podbiec do tekstu, zapamiętać jak największą ilość słów i znaków interpunkcyjnych, podbiec do kolegi „pisarza” i powiedzieć mu to, co zapamiętała. Kolega zapisywał to, co usłyszał.
czytaj więcej

15 maja 2018 r. ośmiu uczniów z naszej szkoły wzięło udział w XI Rajdzie Rowerowym Śladami Powstańców Styczniowych zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Karola Krysińskiego w Rudnikach.
czytaj więcej

Z radością informujemy, że prace dzieci z oddziałów przedszkolnych, wykonane w programie komputerowym Paint zostały docenione przez jury OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU GRAFIKI KOMPUTEROWEJ PT. ,,JESTEM MŁODYM PATRIOTĄ”.
czytaj więcej

14 maja 2018 r. na zaproszenie Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztofa Adamowicza i Stowarzyszenia „ Przyjazne Misie” do szkoły w Misiach przybyła Malwina Kopron, olimpijka i medalistka mistrzostw świata w rzucie młotem. W plenerowej imprezie uczestniczyli uczniowie z prawie wszystkich szkół z terenu gminy. Podczas spotkania przeprowadzono współzawodnictwo dla uczniów oddziałów gimnazjalnych a pozostali uczestnicy wcielili się w rolę kibiców. Zawodnicy rywalizowali w skoku wzwyż, w rzucie piłką lekarską, biegu farmera z oponami, przeciąganiu liny i „policyjnym” torze przeszkód.
czytaj więcej

Informacje o wycieczce przekazali uczniowie klasy IVB
czytaj więcej

Pod tym hasłem 30 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
czytaj więcej

znalezionych: 611 na 31 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Jubileusz 100-lecia Szkoły. Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.podlasie24.pl/miedzyrzec-podlaski.html