Aktualności
17-01-2019
 
26.04.18 r uczniowie klas trzecich oddziałów gimnazjalnych uczestniczyli w kolejnym Dniu Otwartym. Tym razem gościliśmy w murach Zespołu Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich oraz Liceum Ogólnokształcącego im. W. Sikorskiego. W obu szkołach zostaliśmy przyjęci bardzo gościnnie i serdecznie.
czytaj więcej

W niedzielę 22 kwietnia w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim po raz pierwszy rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bialskiego Juniorów do lat 19 w Szachach Szybkich.
czytaj więcej

44 uczniów klas trzecich oddziałów gimnazjalnych naszej szkoły przystąpiło do egzaminu gimnazjalnego. Dzisiaj zmierzyli się z zadaniami z historii, WOS-u i języka polskiego. Jutro sprawdzą swoja wiedzę z przedmiotów przyrodniczych i z matematyki, a w piątek z języka obcego.
czytaj więcej

09.04.2018r. w szkole w Jelnicy zostały przeprowadzone gminne eliminacje w piłce nożnej chłopców. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym". W turnieju wzięło udział pięć szkół: SP w Tłuścu, SP w Kożuszkach, SP w Rogoźnicy, SP w Rzeczycy i gospodarze SP w Misiach.
czytaj więcej

05.04.2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Tuliłowie odbył się IV Gminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej YOU CAN SING. Wzięło w nim udział 7 uczennic naszej szkoły.
czytaj więcej

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w szkole w Jelnicy miało miejsce spotkanie z dietetykiem – p. Wioletą Stefaniak.Uczniowie dowiedzieli się jakie wartości odżywcze mają poszczególne produkty, co warto jeść w większych ilościach, a co w mniejszych.
czytaj więcej

W szkole w Jelnicy została zorganizowana wystawa prac związanych z tradycjami wielkanocnymi.Pisanki, stroiki, kartki świąteczne i inne elementy dekoracji wielkanocnych zostały wykonane przez uczniów z klasy II A i II B.
czytaj więcej

W celu przybliżenia uczniom naszej szkoły jakimi metodami kierować się wybierając dalszą ścieżkę kształcenia zaplanowaliśmy cykl spotkań z przedstawicielem Młodzieżowego Centrum Rozwoju Kariery.
czytaj więcej

23 marca 2018 r w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy "Dzień otwarty" dla przyszłych przedszkolaków. Przybyłe dzieci z rodzicami powitała dyrektor Elżbieta Siłuch i przedstawiła ofertę edukacyjną przedszkola. Następnie rozpoczęły się popisy artystyczne przedszkolaków z poszczególnych grup.Jako pierwsze zaprezentowały się dzieci z najstarszej grupy 0a w piosence "Jestem sobie przedszkolaczek" i wykonały taniec "Grozik". Goście obejrzeli również występy pozostałych grup, nagradzając przedszkolaków gromkimi brawami. Kolejnym punktem była wspólna zabawa w salach przedszkolnych oraz poczęstunek. Rodzice wysłuchali prelekcji pań Urszuli Karwowskiej i Natalii Puszkarskiej na temat profilaktyki logopedycznej. Udział w spotkaniu dostarczył dzieciom i rodzicom wiele radości i pokazał, że nasze Przedszkole to miejsce, gdzie można kreatywnie spędzić czas.
czytaj więcej

Powitanie wiosny, to jak zawsze pełna wrażeń impreza. W naszej szkole dzień 22 marca 2018 r. rozpoczął się bardzo ciekawie, gdyż odwiedzili nas uczniowie oddziałów gimnazjalnych doskonalących swoje umiejętności na zajęciach chemicznych w projekcie "Młodzi, aktywni, ciekawi świata 2".
czytaj więcej

21 marca w Szkole Podstawowej w Rzeczycy został przeprowadzony X Konkurs Plastyczny pt. „Ilustrujemy utwory Kornela Makuszyńskiego”.Do konkursu przystąpiły szkoły z terenu naszej gminy, po dwóch przedstawicieli z każdej szkoły. Karolinie Nestorowicz z klasy III B udało się pokonać „plastycznych” rywali i zająć I miejsce. Gratulujemy!!!
czytaj więcej

Pierwszy dzień wiosny czyli 21 marca uczniowie klas trzecich oddziałów gimnazjalnych wraz z wychowawcą IIIA p. Urszulą Kuźmicz oraz opiekunami: p. Martą Zachariasz i p. Ewą Soszyńską spędzili w bardzo interesujący sposób. Uczestniczyli bowiem we wspaniałej imprezie przygotowanej przez uczniów i pracowników Zespołu Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim.
czytaj więcej

20.03.2018 r. w świetlicy KM PSP w Białej Podlaskiej odbył się etap powiatowy XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Gminę Międzyrzec Podlaski reprezentowała nasza uczennica Giulia Frąckiewicz. W zmaganiach z wiedzy pożarniczej Giulia wywalczyła I miejsce co zagwarantowało jej udział w eliminacjach wojewódzkich.
czytaj więcej

W dn. 15 i 16 marca uczniowie klas trzecich oddziałów gimnazjalnych uczestniczyli w spotkaniach z przedstawicielami szkół ponadgimnajalnych. Swoją ofertę edukacyjną zaprezentował Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Małaszewiczach oraz Liceum Ogólnokształcące im. W. Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim.
czytaj więcej

Marzec to miesiąc, w którym przypadają 2 święta poświęcone matematyce:12 marca to Ogólnopolski Dzień Matematyki, natomiast 14 – Międzynarodowy Dzień Liczby Pi. Data 14.03 kojarzy się z pierwszymi cyframi rozszerzenia dziesiętnego liczby π – stąd termin tego święta. W budynku w Jelnicy w tych dniach odbywały się Dni Matematyki.
czytaj więcej

W związku z przerwą na rekolekcje wielkopostne dzień 19 marca 2018 r jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Dla dzieci, które potrzebują w tym czasie opieki, szkoła zorganizuje zajęcia opiekuńcze w godz. od 8:00 – 14:30.
czytaj więcej

14 marca 2018 r. rozegrano w naszej szkole eliminacje gminne oraz międzygminne w indywidualnym tenisie stołowym - Igrzyska dzieci, natomiast 15 marca - w szkole w Jelnicy.
czytaj więcej

W ramach programu „Spotkania z teatrem” uczniowie klasy IIIa oddziałów gimnazjalnych 13 marca 2018 r. zaprezentowali swoje talenty aktorskie. Przed szkolną publicznością wystawili komedyjkę pt. „Na Olimpie” w reżyserii p. M. Nowak.
czytaj więcej

Miłym wydarzeniem w naszej szkole jest Dzień Kobiet. Chłopcy z kl. VII oraz z klas II i III oddziałów gimnazjalnym pamiętali o tym święcie i przygotowali bardzo miłe niespodzianki dla swoich pań i koleżanek z klasy.
czytaj więcej

Etap diecezjalny XII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie odbył się w Siedlcach dn. 08.03.2018 r. W konkursie wzięły udział uczennice klas drugich oddziałów gimnazjalnych:
czytaj więcej

znalezionych: 611 na 31 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Jubileusz 100-lecia Szkoły. Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.podlasie24.pl/miedzyrzec-podlaski.html