Aktualności
17-01-2019
 
W sobotę 3 marca 2018 r. odbył się w Konstantynowie 3 turniej VIII Bialskiej Ligi Szachowej.
czytaj więcej

Eliminacje gminne XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" odbyły się w piątek 2 marca 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Halasach. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Giulia Frąckiewicz, Karol Ziarek, Dawid Hryć oraz Piotr Mikołajczuk.
czytaj więcej

czytaj więcej

XIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły odbył się 26.02.2018 r. Na hali w Jelnicy oprócz naszych uczniów gościliśmy zawodników z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rogoźnicy oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Kożuszkach. Turniej rozgrywano w trzech kategoriach: kl. VII oraz II i III oddziałów gimnazjalnych, z podziałem na dziewczęta i chłopców.
czytaj więcej

23 lutego 2018r. uczniowie klasy VII i oddziałów gimnazjalnych z opiekunem p. Ewą Tchórzewską, wspólnie z uczniami szkoły podstawowej z Rogoźnicy wyjechali na narty do Chrzanowa.
czytaj więcej

W dniu 19 lutego 2018 r. uczniowie kl. VII oraz II B oddziałów gimnazjalnych mieli nietypową lekcję wychowania fizycznego.
czytaj więcej

W sobotę - 17 lutego 2018 r.- uczniowie z naszej szkoły byli uczestnikami VIII Bialskiej Ligi Szachowej. Rozgrywki odbyły się w Łomazach.
czytaj więcej

W dniu 13 lutego b.r. w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród za pracę, w konkursie pn. „Odpowiedzialne korzystanie z numeru alarmowego 112”. Uczeń oddziału gimnazjalnego naszej szkoły, Daniel Ostrowski zajął I miejsce otrzymując w nagrodę czytnik ebook oraz dyplom i gratulacje z rąk Wojewody Lubelskiego pana Przemysława Czarnka.
czytaj więcej

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Tak też było u nas w dniu 13.02.2018r.
czytaj więcej

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Lublinie Placówka Terenowa w Radzyniu Podlaskim informuje o ogłoszeniu przez Prezesa KRUS VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem:
”BEZPIECZNIE NA WSI MAMY – UPADKOM ZAPOBIEGAMY”.
czytaj więcej

27 stycznia 2018 roku, po raz 17 w murach szkoły w Jelnicy, odbył się bal gimnazjalny uczniów klas trzecich. W balu uczestniczyli wszyscy uczniowie klas III (tj. 44 uczniów), przedstawiciele klas II gimnazjum, rodzice, dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni oraz zaproszeni goście.
czytaj więcej

czytaj więcej

29 stycznia 2018 r., w pierwszy dzień ferii zimowych grupa 41 uczniów z opiekunami: p. Łukaszem Męczyńskim, p. Elżbietą Siłuch, p. Hanną Siłuch i p. Natalią Puszkarską udała się na wycieczkę do Siedlec.
czytaj więcej

Cała społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej w Misiach wraz z rodzeństwem i rodzicami, a także wszyscy pracownicy szkoły spotkali się 27 stycznia 2018r. na imprezie choinkowej.
czytaj więcej

W dniu 24. 01.2018r. dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków.
czytaj więcej

22 stycznia 2018 roku odbył się karnawałowy bal kostiumowy dla uczniów klas I-III.
czytaj więcej

20 stycznia 2018 roku już VIII raz zorganizowano Noworoczny Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego,z którego wpisowe zawodników przekazane zostanie potrzebującej rodzinie z terenu gminy Międzyrzec Podlaski.
czytaj więcej

18 stycznia 2018 r. naszą szkołę odwiedzili pracownicy PKP Polskie Linie Kolejowe i Strażnicy Ochrony Kolei, w ramach projektu Kampania społeczna-"Bezpieczny przejazd. Celem spotkania informacyjno -edukacyjnego było uświadomienie uczniom jak wielkie znaczenie ma zachowanie ostrożności podczas pokonywania przejazdów kolejowych.
czytaj więcej

czytaj więcej

czytaj więcej

znalezionych: 611 na 31 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Jubileusz 100-lecia Szkoły. Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.podlasie24.pl/miedzyrzec-podlaski.html