Aktualności
19-10-2018
 
10 października 2017 r.uczniowie klasy IIIa i IIa oddziałów gimnazjalnych oraz klasy VII wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Siedlec.
czytaj więcej

W dniu 30 października 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole  Europejski Dzień Języków. Jego głównym celem było uświadomienie korzyści płynących z uczenia się języków obcych oraz podkreślenie ich roli i znaczenia w naszym życiu.
czytaj więcej

26 października 2017 roku w Zespole Placówek Oświatowych Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Międzygminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych. W turnieju mogły wziąć udział 4 drużyny.
czytaj więcej

Pierwszoklasiści z naszej szkoły są już pełnoprawnymi uczniami. 26 października 2017 r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia.
czytaj więcej

25 pażdziernika 2017 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców- Igrzyska Dzieci. Uczestniczyło 7 szkoł, szkoła podstawowa z : Rzeczycy, Rogożnicy, Tuliłowa, Tłuśćca, Kożuszek, SP3 z Międzyrzeca oraz z Miś.
czytaj więcej

W środę, 18 października 2017r., gdy po wielu deszczowych tygodniach rozbłysło jesienne słońce, uczniowie kl.V z paniami Renatą Woch i Anną Złotkowską, wyruszyli na wycieczkę do Łukowa.
czytaj więcej

Pod tym hasłem 17 października 2017 r. obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole. Jest to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji każdego roku uczniowie składają życzenia swoim nauczycielom i wychowawcom, a w tym roku to uczniowie klas II i III B pod kierunkiem p. Małgorzaty Nowak i p. Joanny Jędruchniewicz przygotowali część artystyczną. Młodzi artyści piosenką i wierszem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Dzieci serdecznie i z uśmiechem wyraziły swoją wdzięczność za codzienny trud nauczyciela, za jego poświęcenie, czujność i troskę o uczniów. Na zakończenie spotkania głoś zabrała p. Dyrektor Elżbieta Siłuch, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej i ważnej roli nauczyciela w życiu młodego człowieka.
czytaj więcej

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych nie tylko w realnym ale i w wirtualnym świecie, 16 października 2017 r. w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli z Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
czytaj więcej

Nikola Adamowicz z klasy IIIb zajęła II miejsce w XV Międzynarodowym Turnieju Szachowym „ Równych szans”, który odbył się w Siedlcach w dniach 7-8 października, w ramach obchodów Dnia Papieskiego. To już drugi sukces Nikoli w roku szkolnym 2017/2018. Gratulujemy!!!
czytaj więcej

Nikola Adamowicz, uczennica klasy IIIb zajęła II miejsce w Mistrzostwach Juniorów Województwa Lubelskiego w Szachach Klasycznych w kategorii dziewcząt do lat 9. Serdeczne gratulacje.
czytaj więcej

Dnia 21 września uczniowie z klas IIIA, IIIB i II pojechali do Gminnej Biblioteki Publicznej w Międzyrzecu Podlaskim z/s w Wysokim na spotkanie ze Zbigniewem Kołbą, autorem książki dla dzieci „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”.
czytaj więcej

Uprzejmie informujemy, że w dniach 19-20.09.2017 r. o godz. 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami:
19.09 (wtorek) w budynku w Jelnicy, z rodzicami uczniów klasy VII i oddziałów gimnazjalnych,
20.09 (środa) w budynku w Misiach, z rodzicami dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I-VI.
Bardzo prosimy wszystkich o przybycie.
czytaj więcej

4 września 2017 r. uroczystym apelem rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018. Przybyłych uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników powitała dyrektor szkoły p. Elżbieta Siłuch. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy szóstej pod kierunkiem wychowawcy p. Łukasza Męczyńskiego. Od roku szkolnego 2017/2018 w wyniku reformy oświaty szkoła nasza mieści się w dwóch budynkach: w Misiach (klasy 0-VI) i w Jelnicy (klasa VII i oddziały gimnazjalne). Uroczystości zatem odbyły się również w drugim budynku, w Jelnicy. Tam zainaugurowała rok szkolny wicedyrektor p. Ewa Jowik. W trakcie uroczystości włączono się do akcji Narodowe Czytanie. Panie: Elżbieta Siłuch, Dorota Matejek, Natalia Puszkarska, Hanna Siłuch, Urszula Karwowska i Małgorzata Nowak przeczytały publiczności fragment dzieła Stanisława Wyspiańskiego -"Wesele".
czytaj więcej

czytaj więcej


Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia wakacyjne prowadzone przez Wolontariuszy w ramach programu "Projektor- Wolontariat Studencki" w dniach 28.08 - 01.09.2017 r. w godz. 9-13. Szczegóły na plakacie.

23 czerwca 2017 r. uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy p.Krzysztof Adamowicz, Radny p. Adam Kwiatkowski, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy szkoły.

20 czerwca 2017 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogoźnicy odbyła się Czwarta Gala Mistrzów. Nagrody za najwyższą średnią w szkole, osiągnięcia kulturalne i sportowe odebrali uczniowie a rodzice listy gratulacyjne.

14 czerwca 2017 r. 33 osobowa grupa klas IV-VI uczestniczyła w wycieczce do Parku Linowego "Relaks-Perła Serpelic".
Po wysłuchaniu instrukcji i przejściu trasy szkoleniowej każdy oddał się z dużym zaangażowaniem atrakcjom parku linowego. Większość poradziła sobie świetnie. Po tym ciężkim ale też ekscytującym zadaniu cała grupa udała się na ognisko.

Wakacje tuż, tuż, zbliża się koniec roku szkolnego, więc to najlepszy moment na podsumowanie i "przypieczętowanie" całorocznej pracy naszych uczniów. W związku z powyższym 13 czerwca 2017r. uczestnicy zajęć wokalno-teatralych (kl. V-VI) i zajęć artystyczno-językowych (kl .III)pod kierunkiem p. Renaty Woch zaprezentowali dorobek ostatnich miesięcy.

znalezionych: 589 na 30 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>