Aktualności
17-01-2019
 
W naszej szkole można oglądać prace młodzieży wykonane na szkolny konkurs „Ozdoba bożonarodzeniowa” i konkurs „Stroik świąteczny”.
czytaj więcej

21 listopada 2017r. rozpoczęła się V edycja Ligi Matematyczno-Fizycznej organizowanej przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej.
czytaj więcej

czytaj więcej

15 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia z zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczestnikami zajęć byli przedszkolaki, uczniowie klas I-III oraz IV-VI.
czytaj więcej

Dnia 18.12.2017r. w naszym przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw, a wszystko za sprawą pań ze Stowarzyszenia "Przyjazne Misie", które odwiedziły przedszkole i zorganizowały z dziećmi zajęcia pieczenia pierniczków.
czytaj więcej

Dnia 11.XII.2017r. zaproszony policjant z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim spotkał się z przedszkolakami oraz uczniami naszej szkoły.
czytaj więcej

6 grudnia 2017 r. zorganizowano w naszej szkole - w Jelnicy, wystawę najciekawszych prac uczniów.
czytaj więcej

Dnia 14.12.2017 r. z wizytą u przedszkolaków gościła pani dietetyk Wioleta Stefaniak.
czytaj więcej

W dniu 11.12.2017 r. Karol Ziarek najzdolniejszy uczeń z oddziałów gimnazjalnych w Jelnicy znalazł się w gronie 493 najlepszych uczniów w województwie, biorących udział w programie stypendialnym " Lubelskie wspiera uzdolnionych 2017-2018".
czytaj więcej

Wszyscy wiemy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, ale nie wszyscy wiemy, jak należy się zachowywać, aby być bezpiecznym. W dniu 08.12.2017 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli jednego z najbardziej odpowiedzialnych zawodów- strażaków.
czytaj więcej

Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów osiągniętych w listopadzie 2017 r.
czytaj więcej

CEL KONKURSU: promowanie twórczości młodzieży, pobudzenie inwencji twórczej i fantazji, inspirowanie do aktywności twórczej, integracja przez sztukę.
czytaj więcej

Gratulacje, życzenia i upominki z okazji Jubileuszu 30-lecia nadania szkole sztandaru i imienia Marii Konopnickiej otrzymaliśmy od Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski p. Krzysztofa Adamowicza, Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Białej Podlaskiej p. Małgorzaty Kiec, Zespołu śpiewaczego "Echo" z Przychód, Radnego Powiatu Bialskiego Marka Sulimy, Dyrektorów Szkół z Gminy Międzyrzec Podlaski, ks. Dziekana Józefa Brzozowskiego- Proboszcza Parafii pw. św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim, Radnej Gminy Międzyrzec Podlaski p. Jadwigi Tarasiuk. Z powodu nieobecności na uroczystościach powinszowania przekazali: Poseł na Sejm RP Stanisław Żmijan, p. Joanna Bałtrukiewicz i p. Stanisław Męczyński - rodacy, uczniowie i byli nauczyciele. Serdecznie dziękujemy.
czytaj więcej

Historia Szkoły Podstawowej w Misiach sięga początków XX wieku. Dzięki ludziom oddanym sprawie " niesienia kaganka oświaty pod strzechy" szkoła miała szansę się rozwijać i coraz prężniej działać. Było to możliwe również dzięki życzliwości i pracowitości społeczności lokalnej.
czytaj więcej

czytaj więcej

15 listopada 2017 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX edycji konkursu„ Międzyrzec- Historia-Dzień dzisiejszy".
czytaj więcej

13 listopada 2017r. był w naszej szkole Dniem z Pieśnią Patriotyczną. Impreza ta już na trwałe wpisała się w nasz szkolny kalendarz imprez i uroczystości i jest w naszej szkole niejako kontynuacją obchodów Święta Niepodległości.
czytaj więcej

10 listopada 2017 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
czytaj więcej

8 listopada 2017 roku w Zespole Placówek Oświatowych Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim rozegrano Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w Szachach Drużynowych.
czytaj więcej

czytaj więcej

znalezionych: 611 na 31 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Jubileusz 100-lecia Szkoły. Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.podlasie24.pl/miedzyrzec-podlaski.html