Aktualności
17-01-2019
 
Dnia 08.11. 2017 r. dzięki pomocy rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych zamieniły się w kolorowy korowód owocowo-warzywny.
czytaj więcej

08.11.2017r. w budynku szkoły w Jelnicy został rozegrany Międzygminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego.
Naszą szkołę reprezentowały drużyny: dziewcząt w składzie- Grzeszyk Gabriela i Hać Sylwia, drużyna chłopców to Łukasiewicz Mateusz i Charczuk Damian.
czytaj więcej

10 października 2017 r.uczniowie klasy IIIa i IIa oddziałów gimnazjalnych oraz klasy VII wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Siedlec.
czytaj więcej

W dniu 30 października 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole  Europejski Dzień Języków. Jego głównym celem było uświadomienie korzyści płynących z uczenia się języków obcych oraz podkreślenie ich roli i znaczenia w naszym życiu.
czytaj więcej

26 października 2017 roku w Zespole Placówek Oświatowych Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Międzygminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych. W turnieju mogły wziąć udział 4 drużyny.
czytaj więcej

Pierwszoklasiści z naszej szkoły są już pełnoprawnymi uczniami. 26 października 2017 r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia.
czytaj więcej

25 pażdziernika 2017 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców- Igrzyska Dzieci. Uczestniczyło 7 szkoł, szkoła podstawowa z : Rzeczycy, Rogożnicy, Tuliłowa, Tłuśćca, Kożuszek, SP3 z Międzyrzeca oraz z Miś.
czytaj więcej

W środę, 18 października 2017r., gdy po wielu deszczowych tygodniach rozbłysło jesienne słońce, uczniowie kl.V z paniami Renatą Woch i Anną Złotkowską, wyruszyli na wycieczkę do Łukowa.
czytaj więcej

Pod tym hasłem 17 października 2017 r. obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole. Jest to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji każdego roku uczniowie składają życzenia swoim nauczycielom i wychowawcom, a w tym roku to uczniowie klas II i III B pod kierunkiem p. Małgorzaty Nowak i p. Joanny Jędruchniewicz przygotowali część artystyczną. Młodzi artyści piosenką i wierszem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Dzieci serdecznie i z uśmiechem wyraziły swoją wdzięczność za codzienny trud nauczyciela, za jego poświęcenie, czujność i troskę o uczniów. Na zakończenie spotkania głoś zabrała p. Dyrektor Elżbieta Siłuch, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej i ważnej roli nauczyciela w życiu młodego człowieka.
czytaj więcej

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych nie tylko w realnym ale i w wirtualnym świecie, 16 października 2017 r. w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli z Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
czytaj więcej

Nikola Adamowicz z klasy IIIb zajęła II miejsce w XV Międzynarodowym Turnieju Szachowym „ Równych szans”, który odbył się w Siedlcach w dniach 7-8 października, w ramach obchodów Dnia Papieskiego. To już drugi sukces Nikoli w roku szkolnym 2017/2018. Gratulujemy!!!
czytaj więcej

Nikola Adamowicz, uczennica klasy IIIb zajęła II miejsce w Mistrzostwach Juniorów Województwa Lubelskiego w Szachach Klasycznych w kategorii dziewcząt do lat 9. Serdeczne gratulacje.
czytaj więcej

Dnia 21 września uczniowie z klas IIIA, IIIB i II pojechali do Gminnej Biblioteki Publicznej w Międzyrzecu Podlaskim z/s w Wysokim na spotkanie ze Zbigniewem Kołbą, autorem książki dla dzieci „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”.
czytaj więcej

Uprzejmie informujemy, że w dniach 19-20.09.2017 r. o godz. 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami:
19.09 (wtorek) w budynku w Jelnicy, z rodzicami uczniów klasy VII i oddziałów gimnazjalnych,
20.09 (środa) w budynku w Misiach, z rodzicami dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I-VI.
Bardzo prosimy wszystkich o przybycie.
czytaj więcej

4 września 2017 r. uroczystym apelem rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018. Przybyłych uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników powitała dyrektor szkoły p. Elżbieta Siłuch. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy szóstej pod kierunkiem wychowawcy p. Łukasza Męczyńskiego. Od roku szkolnego 2017/2018 w wyniku reformy oświaty szkoła nasza mieści się w dwóch budynkach: w Misiach (klasy 0-VI) i w Jelnicy (klasa VII i oddziały gimnazjalne). Uroczystości zatem odbyły się również w drugim budynku, w Jelnicy. Tam zainaugurowała rok szkolny wicedyrektor p. Ewa Jowik. W trakcie uroczystości włączono się do akcji Narodowe Czytanie. Panie: Elżbieta Siłuch, Dorota Matejek, Natalia Puszkarska, Hanna Siłuch, Urszula Karwowska i Małgorzata Nowak przeczytały publiczności fragment dzieła Stanisława Wyspiańskiego -"Wesele".
czytaj więcej

czytaj więcej


Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia wakacyjne prowadzone przez Wolontariuszy w ramach programu "Projektor- Wolontariat Studencki" w dniach 28.08 - 01.09.2017 r. w godz. 9-13. Szczegóły na plakacie.

23 czerwca 2017 r. uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy p.Krzysztof Adamowicz, Radny p. Adam Kwiatkowski, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy szkoły.

20 czerwca 2017 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogoźnicy odbyła się Czwarta Gala Mistrzów. Nagrody za najwyższą średnią w szkole, osiągnięcia kulturalne i sportowe odebrali uczniowie a rodzice listy gratulacyjne.

znalezionych: 611 na 31 stronach
<<< poprzednia -   2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Jubileusz 100-lecia Szkoły. Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.podlasie24.pl/miedzyrzec-podlaski.html