Aktualności
21-02-2018
 
Takie oto atrakcje umiliły czas naszym przedszkolakom podczas wycieczki do Stowarzyszenia PERŁY CHMIELOWA w dniu 14.06.2016r.
czytaj więcej

09.06.2016r. przedszkole odwiedził niezwykły gość - pani dietetyk Wioleta Siłuch.
czytaj więcej

07.06.2016r . funkcjonariusze Służby Celnej w Białej Podlaskiej odwiedzili oddziały przedszkolne w szkole w Misiach.
czytaj więcej

W dniu 03.06. 2016r nasze kochane przedszkolaki dzięki uprzejmości firmy Dr.Gerard w Międzyrzecu Podlaskim, miały możliwość zobaczenia na własne oczy jak powstają ich smakołyki- czyli ciasteczka, rureczki, groszki czy wafelki.
czytaj więcej

W piątek 3 czerwca na Torwarze w Warszawie nasze dzieci rywalizowały z dziećmi z całej Polski w Turnieju Finałowym „Edukacji przez Szachy w Szkole”. W turnieju wzięło udział 708 zawodników ze 134 szkół. Turniej Finałowy „Edukacji przez Szachy w Szkole” obfitował w liczne atrakcje. Jedną z nich były zdjęcia i filmy wykonane dronem, które wzbudziły szerokie zainteresowanie wśród uczestników. W przerwach pomiędzy poszczególnymi partiami można było wziąć udział w konkursie plastycznym, zwiedzić stadion Legii, na którym spotkaliśmy przygotowującego się do występu Macieja Kurzajewskiego, zrobić sobie zdjęcie z gościem specjalnym turnieju Arcymistrzem Kacprem Piorunem.
czytaj więcej

Zajęcia sportowe w ramach Programu Junior Sport odbywają się trzy razy w tygodniu po 90 minut: poniedziałek - środa - piątek w godzinach 14:30-16:00.
czytaj więcej

3 czerwca 2016 r. 18. osobowa reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w XV Gminnych Biegach Przełajowych im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy.
czytaj więcej

Rodzina to najwspanialszy i najdroższy skarb jaki możemy mieć i takie właśnie rodziny mają uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej imienia Marii Konopnickiej w Misiach. Oni to właśnie stworzyli w niedzielę 29 maja 2016 roku niepowtarzalną, cudowną atmosferę na Święcie Rodziny, które w tym roku zbiegło się z obchodami Dnia Patrona.
czytaj więcej

Dzień Matki to wielkie wydarzenie w życiu każdego dziecka. Tego dnia wszystkie dzieci, te małe, średnie i duże nie zapominają o swoich kochanych mamach. Obdarzają ich kwiatami, prezentami, buziakami, ale przede wszystkim wyrażają swoją miłość oraz kierują do nich ciepłe życzenia, płynące prosto z serca.
czytaj więcej

25 maja 2016 roku po raz pierwszy w naszej Gminie został przeprowadzony Turniej Szachowy klas I i II należących do projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”. Do Turnieju zgłosiło się cztery szkoły z terenu naszej gminy- Szkoła Podstawowa z Rzeczycy, Tuliłowa, Rogoźnicy i oczywiście z Miś . Turniej upłynął w sympatycznej, aczkolwiek chwilami „głośnej” atmosferze spowodowanej emocjonującymi partiami rozgrywanymi przez najmłodszych szachistów. Szachiści grali sześć rund z tempem po 15 minut na zawodnika. Sędzią głównym Turnieju był p. Jan Siłuch.
czytaj więcej

23 maja 2016 r. w naszej szkole odbył się XVIII Gminny Konkurs Recytatorski poezji Marii Konopnickiej. Motywem przewodnim, w prezentowanych przez uczestników wierszach, była przyroda.
czytaj więcej

Środa 18 maja 2016 roku była bardzo miłym dniem dla 42 uczniów klas pierwszych i klasy drugiej b, którzy spędzili ją na pełnej atrakcji wyprawie do Siedlec.
czytaj więcej

18 maja 2016 r. w naszej szkole gościliśmy niezwykłą osobę Panią Beatę Walczak. Pani Beata jest pedagogiem, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej a z zamiłowania pisarką, pasjonatką literatury dziecięcej.
czytaj więcej

17 maja 2016 r. klasom III i II a upłynął pod hasłem wycieczki.
czytaj więcej

czytaj więcej

16 maja 2016 roku do naszej szkoły przybył wspaniały Gość - Biskup Pomocniczy Diecezji Siedleckiej Ksiądz Piotr Sawczuk w towarzystwie Księdza Dziekana Józefa Brzozowskiego, proboszcza naszej Parafii oraz Wójt Gminy pan Krzysztof Adamowicz wraz z Radnymi i Sołtysem naszej wsi.
czytaj więcej

12.05.2016 uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Martą Zachariasz i p. Jerzym Szkołutem uczestniczyli w "IX Rajdzie Rowerowym Szlakiem Powstańców Styczniowych" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Rudnikach i Nadleśnictwo Międzyrzec Podlaski. Nasi uczniowie pokonali blisko 50 kilometrów odwiedzając miejsca pamięci poświęcone bohaterom powstania. Zwieńczeniem rajdu było wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Wszyscy wrócili do szkoły zmęczeni ale dumni i uśmiechnięci.
Gratulujemy wytrwałości!!!
czytaj więcej

W dniu 12.04.2016 r.w oddziałach przedszkolnych dzięki uprzejmości p.Justyny Niepsuj odbyły się zajęcia pokazowe z dogoterapii. Piesek o imieniu TOTO oraz jego trenerka p.Justynka pokazali dzieciom jak wspaniale można się bawić a nawet uczyć razem z psem. Dzieci były zachwycone nowym przyjacielem, mogły same przeprowadzić z nim zabawę, nakarmić go, pogłaskać a nawet przytulić. Myślę że tego dnia Toto skradł niejedno serce przedszkolaka, gdyż po zajęciach dzieci dopytywały kiedy znów do nas zawita nasz psi przyjaciel. Nasze kochane przedszkolaki potwierdziły zgodnie: Pies najlepszym przyjacielem człowieka!
czytaj więcej

Nasi najmłodsi szachiści z klas I – III w sobotę 7 maja 2016r. wzięli udział w i turnieju szachowym - dr. Gerard - Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego Klas I, II i III w Szachach Szybkich.
czytaj więcej

Od 25 do 29 kwietnia 2016 r. Publiczna Szkoła Podstawowa w Misiach rozbrzmiewała szczególnym rodzajem gwaru. Wszyscy mówili o bezpieczeństwie w różnych jego aspektach.
czytaj więcej

znalezionych: 526 na 27 stronach
<<< poprzednia -   2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Bal Gimnazjalny 27.01.2018