Aktualności
17-01-2019
 
14 czerwca 2017 r. 33 osobowa grupa klas IV-VI uczestniczyła w wycieczce do Parku Linowego "Relaks-Perła Serpelic".
Po wysłuchaniu instrukcji i przejściu trasy szkoleniowej każdy oddał się z dużym zaangażowaniem atrakcjom parku linowego. Większość poradziła sobie świetnie. Po tym ciężkim ale też ekscytującym zadaniu cała grupa udała się na ognisko.
czytaj więcej

Wakacje tuż, tuż, zbliża się koniec roku szkolnego, więc to najlepszy moment na podsumowanie i "przypieczętowanie" całorocznej pracy naszych uczniów. W związku z powyższym 13 czerwca 2017r. uczestnicy zajęć wokalno-teatralych (kl. V-VI) i zajęć artystyczno-językowych (kl .III)pod kierunkiem p. Renaty Woch zaprezentowali dorobek ostatnich miesięcy.
czytaj więcej

14 czerwca 2017 r. odbyła się wycieczka do JURAPARKU w Bałtowie, na którą wybrali się uczniowie klas III i kilkoro uczniów z klasy IV. Po niezliczonej ilości pytań: długo jeszcze? daleko jeszcze? ile jeszcze? oraz kiedy będziemy? – dotarliśmy na miejsce i wydobyliśmy z siebie pierwsze WOW.
czytaj więcej

W poniedziałek 12 czerwca 2017r dzieci z grupy 0A i 0C radośnie spędziły czas w sali zabaw "Młynek" oraz obejrzały film w kinie "Nove" w Siedlcach.
czytaj więcej

Dzień 08.06.2017r. był w naszej szkole wyjątkowo kolorowy i witaminowy.
czytaj więcej

Już po raz drugi szachiści z naszej szkoły pojechali do Warszawy, aby wziąć udział w IV Turnieju Finałowym projektu „ Edukacja przez szachy w szkole”. Turniej odbył się 2 czerwca 2017r. i zgromadził prawie 650 zawodników ze 137 szkół z całej Polski.
czytaj więcej

W środę 31 maja 2017 roku w naszej szkole został rozegrany II Gminny Turniej Szachowy szkół należących do programu „Edukacja przez Szachy w Szkole” klas I - III.
czytaj więcej

We wtorek 30 maja 2017r. uczniowie kl. IV pod opieką pań: Elżbiety Siłuch, Bożeny Hryciuk i Renaty Woch wyjechali na wycieczkę do DESKAJ PARKU w Łukowie.
czytaj więcej

Festyn Rodzinny w naszej szkole organizujemy od 2010 roku. Ma on na celu umożliwienie wzajemnego poznania się i integrację rodzin z okolicznych miejscowości.
czytaj więcej

23 maja 2017r. w naszej szkole odbył się XIX Gminny Konkurs Recytatorski Utworów Marii Konopnickiej. Motywem przewodnim, w prezentowanych przez uczestników wierszach, były dziecięce radości i smutki.
czytaj więcej

18 maja 2017 r. uczniowie z klasy I, IIA i IIB pod opieką p. M. Nowak, p. D. Matejek, p. D. Drelowiec, p. J. Jędruchniewicz pojechali na wycieczkę do Warszawy.
czytaj więcej

W maju tradycyjnie obchodzimy święto książki, znane jako Dni Oświaty Książki i Prasy. Z tej okazji w naszej szkole odbyło się przedstawienie przygotowane przez uczniów klas IIa, IIb i IIIa pod kierunkiem wychowawczyń: Doroty Matejek, Joanny Jędruchniewicz i Marianny Szkołut.
czytaj więcej

czytaj więcej

W dniu 28 maja 2017 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
czytaj więcej

Z okazji obchodów Dnia Ziemi 24.04.2017 r. w naszej szkole zrobiło się bardzo ekologicznie.
czytaj więcej

28.03.2017r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Tuliłowie odbył się III Międzygminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej YOU CAN SING. Wzięło w nim udział 8 uczennic naszej szkoły.
czytaj więcej

Zanim cała społeczność uczniowska - jak obyczaj każe - hucznie powita wiosnę 21 marca, nasi najmłodsi uczniowie - pierwszo i drugoklasiści pracujący w grupie teatralnej pod opieką p.Małgorzaty Nowak, postanowili w poniedziałek 20 marca 2017 r. uroczyście pożegnać zimę.
czytaj więcej

Przedszkolaki brały udział w Gminnym Konkursie Plastycznym "Mój przyjaciel Bałwan"zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Kożuszkach.
czytaj więcej

W sobotę 4 marca 2017 r. został rozegrany trzeci turniej z cyklu Bialskiej Ligi Szachowej. Po turniejach w Rokitnie i Międzyrzecu Podlaskim nasi szachiści wybrali się do Terespola.
czytaj więcej

Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszej szkole taki bal dla przedszkolaków odbył się 22 lutego 2017 r.
czytaj więcej

znalezionych: 611 na 31 stronach
<<< poprzednia -   3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Jubileusz 100-lecia Szkoły. Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.podlasie24.pl/miedzyrzec-podlaski.html