Aktualności
20-05-2018
 
23 maja 2016 r. w naszej szkole odbył się XVIII Gminny Konkurs Recytatorski poezji Marii Konopnickiej. Motywem przewodnim, w prezentowanych przez uczestników wierszach, była przyroda.
czytaj więcej

Środa 18 maja 2016 roku była bardzo miłym dniem dla 42 uczniów klas pierwszych i klasy drugiej b, którzy spędzili ją na pełnej atrakcji wyprawie do Siedlec.
czytaj więcej

18 maja 2016 r. w naszej szkole gościliśmy niezwykłą osobę Panią Beatę Walczak. Pani Beata jest pedagogiem, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej a z zamiłowania pisarką, pasjonatką literatury dziecięcej.
czytaj więcej

17 maja 2016 r. klasom III i II a upłynął pod hasłem wycieczki.
czytaj więcej

czytaj więcej

16 maja 2016 roku do naszej szkoły przybył wspaniały Gość - Biskup Pomocniczy Diecezji Siedleckiej Ksiądz Piotr Sawczuk w towarzystwie Księdza Dziekana Józefa Brzozowskiego, proboszcza naszej Parafii oraz Wójt Gminy pan Krzysztof Adamowicz wraz z Radnymi i Sołtysem naszej wsi.
czytaj więcej

12.05.2016 uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Martą Zachariasz i p. Jerzym Szkołutem uczestniczyli w "IX Rajdzie Rowerowym Szlakiem Powstańców Styczniowych" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Rudnikach i Nadleśnictwo Międzyrzec Podlaski. Nasi uczniowie pokonali blisko 50 kilometrów odwiedzając miejsca pamięci poświęcone bohaterom powstania. Zwieńczeniem rajdu było wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Wszyscy wrócili do szkoły zmęczeni ale dumni i uśmiechnięci.
Gratulujemy wytrwałości!!!
czytaj więcej

W dniu 12.04.2016 r.w oddziałach przedszkolnych dzięki uprzejmości p.Justyny Niepsuj odbyły się zajęcia pokazowe z dogoterapii. Piesek o imieniu TOTO oraz jego trenerka p.Justynka pokazali dzieciom jak wspaniale można się bawić a nawet uczyć razem z psem. Dzieci były zachwycone nowym przyjacielem, mogły same przeprowadzić z nim zabawę, nakarmić go, pogłaskać a nawet przytulić. Myślę że tego dnia Toto skradł niejedno serce przedszkolaka, gdyż po zajęciach dzieci dopytywały kiedy znów do nas zawita nasz psi przyjaciel. Nasze kochane przedszkolaki potwierdziły zgodnie: Pies najlepszym przyjacielem człowieka!
czytaj więcej

Nasi najmłodsi szachiści z klas I – III w sobotę 7 maja 2016r. wzięli udział w i turnieju szachowym - dr. Gerard - Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego Klas I, II i III w Szachach Szybkich.
czytaj więcej

Od 25 do 29 kwietnia 2016 r. Publiczna Szkoła Podstawowa w Misiach rozbrzmiewała szczególnym rodzajem gwaru. Wszyscy mówili o bezpieczeństwie w różnych jego aspektach.
czytaj więcej

28.04.2016r. Mateusz Łukasiewicz, Łukasz Siemionek, Janusz Łukasiewicz i Zuzanna Jędruchniewicz reprezentowali naszą szkołę w konkursie pod hasłem "Czy znasz język ojczysty?" organizowanym przez PSP w Tłuśćcu.
czytaj więcej

28 kwietnia 2016roku uczniowie klas pierwszych pod opieką pań Joanny Jędruchniewicz i Doroty Matejek zaprezentowały społeczności szkolnej i swoim rodzicom ciekawy program artystyczny będący ukoronowaniem całorocznej pracy z programem profilaktycznym pod hasłem „Moje dziecko idzie do szkoły”. Przejęci swoimi występami artyści recytowali wiersze, śpiewali piosenki i zadawali zagadki propagujące zdrowe odżywianie i zachęcające do zdrowego stylu życia. Wszyscy dowiedzieli się, że spożywanie owoców i warzyw pod różnymi postaciami ma wpływ na zdrowie i urodę.
Oby wszyscy o tym pamiętali;)
czytaj więcej

W sobotę 23 kwietnia2016 r. rozegrany został piąty turniej szachowy. Nasi chłopcy w składzie: Adam Rypiński, Sebastian Muszyński, Dominik Muszyński, Janusz Łukasiewicz pod opieką p. Joanny Jędruchniewicz pojechali do Konstantynowa, aby tam zmierzyć się z najlepszymi szachistami naszego powiatu.
czytaj więcej

Światowy Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto świata, obchodzone w 192 krajach. Jak co roku, również uczniowie Szkoły Podstawowej w Misiach obchodzili Dzień Ziemi.
czytaj więcej

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Królewskie Pary" zorganizowanym przez Muzeum Historii Polski w Warszawie.
czytaj więcej

Tą odwieczną zagadkę próbowały rozwiązać nasze dociekliwe przedszkolaki.
czytaj więcej

21 marca 2016 roku tradycyjnie, jak co roku, uczniowie Naszej Szkoły przywitali wiosnę. Obchody Pierwszego Dnia Wiosny rozpoczęły się paleniem Marzanny przygotowanej przez uczniów klas szóstych. Po symbolicznym pożegnaniu zimy wszyscy z wielkim entuzjazmem udali się na szkolną halę, aby uczestniczyć w części artystycznej.
czytaj więcej

Wiek przedszkolny to okres wzmożonej aktywności poznawczej, dlatego warto już w tym wieku ukazać dziecku potęgę i piękno otaczającego świata, rozbudzić odpowiedzialność wobec przyrody.
czytaj więcej

Dzień 22.03.2016 r.(wtorek)był dla grup przedszkolaków dniem niezwykłych oraz praktycznych zajęć z udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa przedmedycznego.
czytaj więcej

Już po raz kolejny 22 marca 2016 r. w Tuliłowie odbył się gminny konkurs piosenki angielskiej "You can sing". Bardzo cieszy fakt , iż znacznie wzrosła liczba nagrodzonych uczniów z naszej szkoły biorących udział w konkursie.
czytaj więcej

znalezionych: 556 na 28 stronach
<<< poprzednia -   4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Spotkanie z Malwiną Kopron 14.05.2018