Aktualności
17-01-2019
 
10 listopada 2016 w Zespole Placówek Oświatowych Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Międzygminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych.
czytaj więcej

W dniu 14 listopada 2016 r. uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w lekcji o Konstytucji RP, którą przeprowadziła posłanka Kornelia Wróblewską.
czytaj więcej

Uczniowie klas I-III oraz przedszkolacy udali się 14 listopada 2016 r. w ,,Podróż do krainy zagadek” razem z aktorami Studia Artystycznego Akada.
czytaj więcej

Pragnąc zwrócić szczególną uwagę na znaczenie nauki języków w naszej szkole dnia 27 października we czwartek odbył się Dzień Języków Obcych.
czytaj więcej

26. 10. 2016 r. to wyjątkowy dzień w naszej szkole, ponieważ piętnastoosobowa grupa pierwszoklasistów w obecności dyrektora, rodziców, nauczycieli i starszych kolegów przyrzekała, że będzie uczyć się pilnie oraz dołoży wszelkich starań, aby wyrosnąć na dobrych i mądrych ludzi.
czytaj więcej

Takie hasło najlepiej oddaje klimat wycieczki do Białej Podlaskiej na jaką pojechali 25 października 2016 roku uczniowie klas pierwszej i drugiej a i b pod opieką księdza Michała Wawerskiego i pań: Joanny Jędruchniewicz, Małgorzaty Nowak i Doroty Matejek.
czytaj więcej

W niedzielę 23 października na boisku przy szkole podstawowej w Rzeczycy blisko 30 osobowa reprezentacja naszej szkoły rywalizowała w biegach: klasy I-III na 400m a klasy IV-VI na 1000m. Finaliści zostali nagrodzeni medalami i pucharami.
czytaj więcej

Już czwarty raz w naszej szkole odbył się Gminny Drużynowy Turniej Szachowy. Do sportowej rywalizacji przystąpiły cztery drużyny z terenu naszej gminy , byli to uczniowie ze szkół w Rzeczycy, Rogoźnicy, Tuliłowie i oczywiście z Miś.
czytaj więcej

Jak każdego roku Święto Edukacji Narodowej to okazja do podziękowań tym , którzy oddają swoje serce, czas i wysiłek by proces edukacyjny przebiegał bez zakłóceń, są to: dyrektorzy, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy obsługi i administracji. Okazją ku temu była akademia, która w naszej szkole odbyła się 17 października 2016 roku.
czytaj więcej

11 października 2016 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Papieski
czytaj więcej

O tym, jak ważne dla naszego organizmu i zdrowia jest spożywanie owoców wiedzą przedszkolaki z grupy 0C. We wtorek 04.10.2016r. cała grupa z niewielką pomocą pani Urszuli Karwowskiej i pani Doroty Sójki przygotowała pyszne owocowe szaszłyki.
czytaj więcej

Dnia 26 września 2016 r. uczniowie klasy V i VI wzięli udział w ankiecie badającej kapitał naukowy polskich uczniów. Badanie to ma za zadanie zwiększyć wiedzę o tym, jak piąto- i szóstoklasiści postrzegają związek nauki ze swoim życiem i jakie mają aspiracje dotyczące własnej przyszłości.
czytaj więcej

28 września 2016 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje międzygminne w indywidualnym tenisie stołowym. Wzięły w nich udział reprezentacje 6 szkół podstawowych: SP Rzeczyca, SP Rogoźnica, SP Halasy, SP Rudniki, SP Tłuściec i SP Misie.
czytaj więcej

Nasza szkoła przystąpiła do programu "Szkole pomagamy i świat oczyszczamy. Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". Zapraszamy do przyłączenia się do akcji. Szczegóły na załączonych plakatach.
czytaj więcej

23 września 2016 r. w naszej odbył się próbny alarm przeciwpożarowy. O godz. 12.15 po usłyszeniu długiego sygnału dźwiękowego uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi sprawnie opuścili budynek szkoły.
czytaj więcej

19 września 2016 r.uczniowie klas I-III mieli okazję oglądać spektakl teatralny pt. ,,Tajemnica Wesołego Miasteczka” wystawiany na deskach Teatru Arlekin w Łodzi.
czytaj więcej

W sobotnie przedpołudnie 17 września 2016 r. grupa 13 uczniów z naszej szkoły rozegrała eliminacje szkolne w tenisie stołowym. Graliśmy systemem „każdy z każdym” w kategoriach dziewcząt i chłopców.
czytaj więcej

W dniu 16 września 2016 r. Poczet Sztandarowy Naszej Szkoły w składzie: Charczuk Damian, Kurowski Jakub, Adamowicz Wiktoria, Chmielewska Zuzanna, Kurowska Aleksandra, Kowalczyk Aleksandra wziął udział w uroczystości związanej z 77. Rocznicą Zbrodni Katyńskiej.
czytaj więcej

8 września 2016 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.
czytaj więcej

03.09.16r. nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe czytanie "Qvo vadis" Henryka Sienkiewicza. Od godz 9:00 do 11:00 jedenaście osób czytało fragmenty książki.
czytaj więcej

znalezionych: 611 na 31 stronach
<<< poprzednia -   5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Jubileusz 100-lecia Szkoły. Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.podlasie24.pl/miedzyrzec-podlaski.html