Aktualności
21-02-2018
 
czytaj więcej

19 listopada 2015 r. poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Bartłomiej Paskudzki, Klaudia Siedlanowska, Milena Męczyńska, Monika Męczyńska wziął udział w wieczornicy poświęconej Powstańcom Listopadowym zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogoźnicy.
czytaj więcej

We wtorek 17 listopada nasza tenisistka stołowa Julia Kalinka uczestniczyła w ½ Finału Wojewódzkiego – Rejonu Biała Podlaska.
czytaj więcej

W środę 18 listopada rozegrany został w naszej szkole II Gminny Drużynowy Turniej Szachowy. Do udziału przystąpiło 20 zawodników z czterech szkół naszej gminy. Wśród nich pojawili się silniejsi zawodnicy z klas VI, ale również mniej doświadczeni entuzjaści tej królewskiej gry z klas II i III. Turniej zorganizowali p. J. Jędruchniewicz i p. Jan Siłuch. Sędzią głównym turnieju był p. Jan Siłuch.
czytaj więcej

Poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Milena Męczyńska, Klaudia Siedlanowska, Bartłomiej Paskudzki, Olaf Matejek i Mateusz Łukasiewicz wziął udział w XX Marszu - Patrolu w 97 rocznicę "Krwawych Dni Międzyrzeca".
czytaj więcej

Dnia 13 listopada 2015 r. gościliśmy w szkole Policjantów z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim, sierżant Barbarę Krupską i starszego sierżanta Jarosława Jaworskiego, którzy spotkali się z dziećmi z oddziałów przedszkolnych i z uczniami z klas I-VI.
czytaj więcej

W piątek 6 listopada 2015r. dwie uczennice naszej szkoły: Aleksandra Kurowska i Julia Kalinka uczestniczyły w Finale Powiatu Bialskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym, który odbył się w Sworach.
czytaj więcej

W ramach programu zdrowego stylu życia przedszkolaki przygotowały dla społeczności szkolnej, nauczycieli i rodziców program artystyczny pt. ,,Witaminowa Moc”.
czytaj więcej

29 października 2015 roku odbył się w naszej szkole kolejny konkurs pięknego mówienia.
czytaj więcej

Ewakuacja odbyła się 27.10.2015r. o godzinie 12.00. Wyprowadzenie uczniów z budynku przebiegało bardzo sprawnie – w ciągu 2 minut i 18 sekund opuszczono wszystkie pomieszczenia.
czytaj więcej

Październikowe popołudnie pomimo pochmurnego nieba w naszej szkole było niezwykle ciepłe i barwne za sprawą pięknej uroczystości jaką jest ślubowanie klas pierwszych.
28 sześcio- i siedmiolatków 22 października stało się uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej imienia Marii Konopnickiej w Misiach.
czytaj więcej

20 października 2015 r. w sali sportowej i w salach oddziałów przedszkolnych odbyły się „Warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej”.
czytaj więcej

Obchody Święta Komisji Edukacji Narodowej odbyły się w naszej szkole w dniu 17 października 2015 roku.
czytaj więcej

czytaj więcej

W środę 23 września 2015r. uczniowie klasy VI A z naszej szkoły, z wychowawczynią p. Renatą Woch, spotkali się z uczniami klasy VI B ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim.
czytaj więcej

29 września 2015 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje międzygminne w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.
czytaj więcej

Skład Rady Rodziców w roku szkolnym 2015/2016:
czytaj więcej

Po dwóch miesiącach wakacyjnego odpoczynku w naszej szkole znów zabrzmiał dźwięk dzwonka. Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele, zgromadzeni w sali gimnastycznej, obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas szóstych pod kierunkiem p. Renaty Woch i p. Jerzego Szkołuta.
czytaj więcej


czytaj więcej

Stowarzyszenie "Moja Gmina" zaprasza uczniów na zajęcia taneczne, które odbywać się będą w środy, od 05.08.2015 r:
grupa młodsza- godz. 11.30-13.00
grupa starsza- godz.13.30-15.00.
czytaj więcej

znalezionych: 526 na 27 stronach
<<< poprzednia -   5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Bal Gimnazjalny 27.01.2018