Aktualności
20-05-2018
 
23 marca 2016 r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli przedstawienie pt. ,, Dziwny sen Hani" przygotowane przez uczniów klasy IIa pod kierunkiem pani Marianny Szkołut oraz pani Hanny Siłuch.
czytaj więcej

Pod tym hasłem po raz pierwszy w naszej szkole odbyła się akcja plastyczna, której celem było zaprezentowanie rękodzieła artystycznego, związanego ze świętami wielkanocnymi.
czytaj więcej

22 marca 2016 r. uczestniczyliśmy w eliminacjach gminnych w mini piłce ręcznej chłopców, które odbyły się na sali sportowej Szkoły Podstawowej w Halasach.
czytaj więcej

17. 03. 2016 r. cała szkolna społeczność na krótki czas mogła oderwać się od codzienności, żeby przenieść się w świat fantazji.
czytaj więcej

12 marca 2016 r. był dla szachistów z naszej szkoły kolejnym bardzo pracującym dniem. Adam Rypiński, Sebastian Muszyński, Dominik Muszyński, Michał Męczyński, Janusz Łukasiewicz i Olaf Matejek wzięli udział w czwartym turnieju VI Bialskiej Ligi Szachowej.
czytaj więcej

To tytuł przedstawienia w języku angielskim, wystawionego we wtorek 9 lutego 2016 r. w naszej szkole.
czytaj więcej

Na koniec I semestru w roku szkolnym 2015/2016 zorganizowana została wystawa najpiękniejszych zeszytów przedmiotowych, którą mogli obejrzeć także Rodzice.
czytaj więcej

Wszyscy uczniowie SP Misie z utęsknieniem wyczekiwali ferii zimowych, które z zimą mają niewiele wspólnego. Aby jednak mieć choć namiastkę zimy 41 uczniów klas III- VI pod opieką pań Bożeny Trościańczyk, Elżbiety Siłuch, Natalii Puszkarskiej, Doroty Matejek i pana Łukasza Męczyńskiego wybrało się 16 lutego 2016 roku na wycieczkę do Siedlec.
czytaj więcej

Grupa przedszkolaków na jeden dzień zamieniła się w małych cukierników i podczas zajęć razem z nauczycielką Urszulą Karwowską przygotowała pyszne babeczki. Dzieci pod nadzorem pani Uli same dodawały produkty, mieszały i wlewały w foremki przygotowane ciasto. Po upieczeniu babeczek wszyscy degustowali swoje wypieki. Zajęcia dały wiele radości dzieciom i satysfakcji ze wspólnie wykonanej pracy.
czytaj więcej

czytaj więcej

Dnia 03.02.2016 r. w naszej szkole odbył się Bal przebierańców dla przedszkolaków. Wszystkie dzieci w tym dniu zamieniły się w kolorowe postacie z bajek, które brały udział w przeróżnych zabawach i tańcach. Na sali było głośno, kolorowo i bardzo wesoło. Podczas tak wspaniałej zabawy został ogłoszony król i królowa balu, których wspólnie wybrały dzieci.
czytaj więcej

Dnia 22 stycznia 2016 r. do szkoły na zaproszenia swoich wnuków z grup przedszkolnych przybyli Babcie i Dziadkowie.
czytaj więcej

Kolorowo, balowo, karnawałowo wyglądał szkolny korytarz w środę 20 stycznia 2016 roku kiedy to uczniowie klas I- III bawili się na karnawałowym balu przebierańców.
czytaj więcej

Gmina Międzyrzec Podlaski otrzymała z Ministerstwa Sportu i Turystyki kolejną dotację na realizację programu „Umiem pływać”. Od 29 lutego do 24 czerwca 2016 roku uczniowie klas drugich szkół podstawowych będą uczestniczyć w zajęciach nauki pływania na basenie w Międzyrzecu Podlaskim.
czytaj więcej

14 stycznia 2016 r. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się w naszej szkole Eliminacje Międzygminne w Drużynowym Tenisie Stołowym.
czytaj więcej

12 stycznia 2016 r. uczestniczyliśmy w turnieju między gminnym w Piłkę Koszykową Chłopców. W rozgrywkach spotkały się 4 zespoły: SP2 Międzyrzec, SP Drelów, SP Rzeczyca i SP Misie.
czytaj więcej

W dniu 10 stycznia 2016 r. po raz szósty w naszej szkole odbył się Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego. W tym roku wspieraliśmy finansowo p. Beatę Kołodziejczuk z Międzyrzeca Podlaskiego chorą na guza mózgu.
W zawodach wystartowało 57 zawodników podzielonych na 3 kategorie: szkoły podstawowe - dziewczęta i chłopcy, gimnazja- dziewczęta i chłopcy, oraz kategoria open- panie i panowie.
Dzięki ofiarności zawodników i gości zebraliśmy kwotę 520 zł, która przekazana zostanie na konto fundacji p. Beaty.
Wyniki Turnieju.
czytaj więcej

Dyrektor i grono pedagogicznej naszej szkoły wspiera działania mające na celu organizację Światowych Dni Młodzieży. Za pomoc w organizacji imprez charytatywnych otrzymaliśmy podziękowanie. Naszą działalność będziemy kontynuować.
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do udziału w Noworocznym Charytatywnym Turnieju Tenisa Stołowego pod patronatem Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztofa Adamowicza w dniu 10 stycznia 2016 r.od godz. 14.00.
Wpisowe w dowolnej kwocie przeznaczone będzie na leczenie pani Beaty z Międzyrzeca Podlaskiego, która przeszła operację guza mózgu.
Zwycięzcy otrzymają puchary, pozostali zawodnicy nagrody rzeczowe.
Obowiązuje zmiana obuwia.
czytaj więcej

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zapobiegajmy pożarom" organizowanym przez Zarząd Gminny ZOSP RP w Międzyrzecu Podlaskim praca uczennicy naszej szkoły Zuzanny Jędruchniewicz z klasy III zajęła III miejsce, a Jakuba Tomaszewskiego z klasy IV zajęła V miejsce.
GRATULUJEMY!!!
czytaj więcej

znalezionych: 556 na 28 stronach
<<< poprzednia -   5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15   - następna >>>
Ostatnio dodana Galeria

Spotkanie z Malwiną Kopron 14.05.2018